اشتراک گذاری

شارژ کارتریج پرینتر توشیبا

شارژ کارتریج پرینتر توشیبا از خدمات و سرویس های اولیه و بسیار مهم و بسیار پر متقاضی در مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا است. همه پرینتر ها از موادی به نام تونر و جوهر استفاده می کنند. این مواد باید در جایگاهی نگهداری شوند که آن جایگاه کارتریج نام دارد. در صورت بی توجهی به این قسمت پرینتر یا عدم استفاده صحیح، اختلالاتی در پروسه چاپ ظهور می کند که برای رفع آن حتما به یک متخصص نیاز خواهید داشت.

شاید در نگاه اول شارژ کارتریج ساده و غیر تخصصی باشد، اما برای اینکه بتوانید به خوبی از عهده شارژ کارتریج پرینتر برآیید، نیاز به اطلاعات فنی پایه دارید. این اطلاعات از شناخت قطعات داخلی کارتریج می تواند شروع شود. مثلا کاست کارتریج، درام کارتریج، مگنت کارتریج، فوم رولر کارتریج، بلید کارتریج و چیپ ست کارتریج و … . برای شارژ کارتریج پرینتر توشیبا لازم است که به همه این قسمت ها دسترسی داشته باشید و اقداماتی روی آنها انجام دهید.

شارژ کارتریج پرینتر توشیبا

نکات مهم درباره شارژ کارتریج پرینتر توشیبا

شارژ کارتریج پرینتر توشیبا به معنی پر کردن دوباره کارتریج مصرف شده است؛ این کار و این فرایند در کوتاه مدت مقرون به صرفه است، اما بسیاری از تعمیرکاران و کارشناسان معتقدند که در بلند مدت آسیب رسان است. این در حالی است که همچنان اتفاق نظر اجمالی در این باره وجود ندارد. مهمترین مشکل موجود در کارتریج های شارژ شده ریزش تونر است که به دلیل باز و بسته شدن کاست پلاستیکی و ایجاد حفره یا ترک است. البته از بین رفتن درزگیرها در بدنه کارتریج نیز منجر به ریزش تونر می شود.

با این حال این کاربر است بین شارژ کارتریج پرینتر توشیبا یا تعویض کارتریج دستگاه خود تصمیم می گیرد. هر چند واقعیت این است که تعویض کل کارتریج در کیفیت نهایی پرینت بسیار سرنوشت ساز است، اما این مسئله خیلی هم حیاتی نیست مگر در مواقع اضطرار.

اهمیت شارژ کارتریج پرینتر توشیبا

شارژ کارتریج پرینتر توشیبا مهم است، زیرا تاثیر مستقیم در کیفیت چاپ دارد. کارتریج پرینتر محفظه قرار گرفتن تونر یا جوهر در پرینتر است. تونر و جوهر دو ماده اصلی برای چاپ تصویر روی کاغذ هستند؛ اگر به هر دلیلی ایرادی در کارتریج وجود داشته باشد، در عملکرد این دو ماده اختلال ایجاد می شود و عملا دستگاه از کارایی می افتد؛ اگر شارژ کارتریج توشیبا خود را به این مرکز معتبر بسپارید، لازم نیست نگران هیچ نوع اختلال و ایرادی باشید.

مهمترین اقدامات قبل از مراجعه برای شارژ کارتریج پرینتر توشیبا

وقتی شارژ کارتریج پرینتر توشیبا روبه اتمام است و قصد دارید مجدد برای شارژ کارتریج اقدام کنید، هرگز فراموش نکنید که اگر قبل از اقدام به شارژ از این قطعه به درستی نگهداری نکنید، کارتریج خشک می شود و قابل شارژ نخواهد بود و در نتیجه در این شرایط تنها گزینه ای که پیش رو خواهید داشت، تعویض است. در نهایت باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. پس بعد از اتمام جوهر کارتریج بدون فوت وقت آن را بسته بندی کنید و در اولین فرصت نسبت به شارژ آن اقدام نمایید. در کارتریج رنگی، به محض اتمام اولین رنگ، کارتریج را بسته بندی کنید. تغییر رنگ طبیعی تصاویر به شما کمک می کند تا متوجه اتمام یک رنگ شوید.

نحوه بسته بندی شارژ کارتریج پرینتر توشیبا

  • کارتریج خالی را از پرینتر خارج کنید
  • نوار باریکی را چند تا کنید تا به اندازه طول حدود 3 cm کوچک شود. آن را خیس کنید؛ به طوری که فقط مرطوب باشد و چکه نکند.
  • کارتریج و نوار خیس شده را در کیسه زیپ دار قرار دهید. توجه کنید که نوار خیس کافی است به بدنه کارتریج بچسبد و نباید هیچگونه تماسی با هد چاپ یا قسمت های جوهری کارتریج داشته باشد. وظیفه این نوار خیس، مرطوب نگه داشتن هوای داخل پلاستیک است
  • کیسه را بسته و زیپ آن را خوب ببندید
  • با کش دور پلاستیک را مهار کنید
  • در اسرع وقت کارتریج را شارژ کنید

نمایندگی توشیبا در تهران

نمایندگی توشیبا در تهران در خدمات تمام کاربران توشیبا است. کمپانی توشیبا یک شرکت معتبر و فعال در صنایع مختلفی از فناوری و تکنولوژی است که محصولات بسیار متنوع و کاربردی تولید می کند. در نمایندگی توشیبا در تهران تمام محصولات این کمپانی تحت حمایت قرار گرفته است. فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات توشیبا مهمترین حوزه های فعالیت نمایندگی توشیبا در تهران است. در هر حوزه گارانتی معتبر و کتبی کیفیت خدمات رسانی به کاربر ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

Rate this post