اشتراک گذاری

علت سیاهی برگه کپی توشیبا

علت سیاهی برگه کپی توشیبا چیست؟ یا چرا کپی های گرفته شده، کاملا سیاه  و تیره هستند؟ این سوالات از جمله سوالات پر تکرار کاربران در بخش دستگاه کپی است؛ از آنجا که این مشکل بسیار فراگیر و اپیدمی است، تصمیم گرفتیم یک بار برای همیشه به آن پاسخ بدهیم تا همه کاربران دستگاه فتوکپی توشیبا با مراجعه به بخش سوالات، بتوانند پاسخ آن را درجا و بدون معطلی بیابند.

طبیعی است وقتی تعداد پرسش ها درباره یک موضوع خاص افزایش می یابد، نشان دهنده درگیری بسیاری از کاربران با آن مشکل است. لذا امروز می خواهیم علت سیاهی برگه کپی توشیبا را دقیق و موشکافانه بررسی کنیم. بدیهی است که هر کاربر با استفاده از این علائم و نشانه هایی که در ادامه مطرح می کنیم، می تواند اندک اطلاعاتی در این زمینه به دست آورد، اما برای اجرای صحیح تعمیرات دستگاه کپی بدون شک باید از یک مرکز معتبر و استاندارد کمک بخواهیم تا کیفیت تعمیر تضمین شده باشد.

علت سیاهی برگه کپی توشیبا

اصلی ترین دلایل سیاهی و تیرگی کپی

علت سیاهی برگه کپی توشیبا می تواند مربوط به عملکرد نا کافی پاک کن درام، خرابی تونر کارتریج یا پر شدن کارتریج از تونر باشد. برای حل این مشکل در اولین و ساده ترین اقدام باید دستگاه را باز کنید و وضعیت کارتریج را چک کنید. با مشاهده تونر ریخته، دستگاه را با دقت تمیز کنید؛ در نهایت تونر کارتریج را تعویض کنید.

اگر کاتریج سالم بود و هیچ مشکلی نداشت، باید درام را چک کنید. وضعیت درام و عملکرد درست و به جای پاک کن درام در کیفیت سند چاپی بسیار تاثیر گذار است. در نهایت بهترین راه حل این است که از یک مرکز مجاز و معتبر کمک بخواهید.

چرا کپی های گرفته شده، کاملا سیاه  و تیره هستند؟

اگر بگوییم علت سیاهی برگه کپی توشیبا کمی پیچده و سخت است، مطمئن باشید که اغراق نکرده ایم. این را بر اساس تجربه تعمیرکاران و تکنسین ها می گوییم. کپی های سیاه و تیره، نه تنها ظاهر خوشایندی ندارند، بلکه مصرف جوهر را در دستگاه کپی توشیبا بالا می برند و در نهایت یک کپی بی کیفیت و بلا استفاده تحویل می دهند.

این اتفاق می تواند ریشه در قطعات مختلفی از دستگاه کپی داشته باشد، مثلا خرابی کارتریج. گاهی نیز استفاده از برگه نامناسب می تواند زمینه ساز تیرگی و سیاهی سند چاپی شود.

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا

دستگاه کپی یکی از محصولات پر کاربرد در ادارات و سازمان های مختلف است. این دستگاه به دلیل استهلاک بسیاری که متحمل می شود، همواره به سرویس های دوره ای و تعمیر و ترمیم نیاز دارد تا بتواند عملکرد صحیح خود را حفظ کند. برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا همه امکانات و تجهیزات لازم را فراهم کرده ایم. تعمیرکاران و تکنسین های این واحد تخصصی همگی در زمینه کاری خود سال ها تجربه دارند و مهارت کافی برای اجرای بهترین تعمیرات کپی توشیبا را دارا می باشند.

در این مرکز می توانید صفر تا صد خدمات مربوط به دستگاه فتوکپی توشیبا را دریافت کنید. علاوه بر دریافت خدمات در حوزه عیب یابی، ترمیم و تعمیر و تعویض، می توانید بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی سازگار با این دستگاه را از این مرکز تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نمایندگی توشیبا

از آنجا که کمپانی توشیبا در صنایع مختلفی از فناوری و تکنولوژی فعالیت دارد، محصولات بسیار متنوعی را تولید و روانه بازار می کند. در نمایندگی رسمی توشیبا همه محصولات این کمپانی را در دو حوزه فروش و خدمات پس از فروش حمایت و پشتیبانی می کنیم. این نمایندگی افتخار دارد که به گزینه اول کاربران توشیبا برای دریافت انبوهی از خدمات ریز و درشت تبدیل شود.

در تعمیرات توشیبا می توانید با استفاده از انبوهی از خدمات مفید و کاربردی، صفر تا صد نیاز های خود را برطرف سازید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را از کارشناسان مربوطه جویا شوید.

اخبار، اطلاعات، مقالات و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی توشیبا و محصولات مربوط به آن را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

محصولات توشیبااطلاعات بیشتر »
سوالات متداول توشیبااطلاعات بیشتر »
اخبار توشیبااطلاعات بیشتر »
مقالات توشیبااطلاعات بیشتر »
Rate this post