جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 بد نیست نگاهی به ساختار کلی این دستگاه و ویژگی‌های آن داشته باشیم. دستگاه کپی توشیبا c351 یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی توشیبا است که می‌تواند در هر دقیقه چیزی حدود 11 برگ را کپی بگیرد. سرعت کپی سیاه و سفید این دستگاه چیزی حدود 35 برگ در دقیقه است که به نظر عالی می‌آید. دستگاه کپی توشیبا c351، دارای کارت شبکه و برد فکس است.

این دستگاه برای مصارف تیراژ متوسط، مثلاً دفاتر فنی، مناسب است. اشکالات شایع مشاهده شده در دستگاه کپی توشیبا c351 –همچون سایر دستگاه‌های مورد استفاده- شامل مواردی چون گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، مچاله شدن کاغذ در دستگاه کپی، خرابی پیکاپ، خرابی برد پاور و مواردی از این دست است. برخی از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 در بخش‌های زیر شرح داده خواهد شد. در صورت پیچیدگی اشکال پیش آمده در دستگاه می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

5/5(1 امتیاز)
تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351

بررسی خرابی‌های رایج دستگاه کپی توشیبا c351

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی توشیبا c351:

یکی از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با دستگاه کپی توشیبا c351 و البته سایر دستگاه‌های مورد استفاده، مشکل گیر کردن کاغذ است. برخی از شایع‌ترین عللی که سبب گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی می‌شوند عبارتنداز:

وجود غلطک خراب و فرسوده در دستگاه کپی، رولرهای چسبناک در دستگاه کپی، استفاده از کاغذ خراب و مرطوب، وجود رطوبت و گرد و خاک در تونر، رولر و یا غلتک دستگاه کپی، استفاده از کاغذهایی با وزن و جنس نامناسب و ناسازگار با دستگاه کپی، استفاده از کاغذهای بسیار سبک، عدم تناسب تنظیمات دستگاه کپی با وضعیت قرار دادن کاغذ. در صورتی که برای رفع هر یک از این علل با اشکال مواجه شدید، می‌توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

کشیده نشدن کاغذ توسط دستگاه کپی توشیبا c351:

بروز این اشکال ممکن است به دلیل آن باشد که تعداد کاغذهای داخل سینی زیاد باشند؛ بنابراین کاغذهای موجود در سینی را بررسی و اضافه‌ها را خارج کنید. به علاوه این اتفاق ممکن است به دلیل استفاده از کاغذهایی باشد که ضخامت بالایی دارند. بنابراین ضخامت کاغذ را بررسی نمایید.

برای شناخت نوع مناسب کاغذ برای دستگاه خود می توانید به دفترچه راهنمای دستگاه خریداری شده مراجعه بفرمایید. اگر سند در دستگاه قرار نمی گیرد، ممکن است لازم باشد پد لاستیکی ADF تعویض شود؛ برای این منظور می توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351‌ تماس بگیرید.

کشیده شدن چند کاغذ به طور همزمان توسط کپی:

یکی دیگر از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با دستگاه کپی توشیبا c351 و البته سایر دستگاه‌های مورد استفاده، مشکل کشیده شده همزمان چند کاغذ به طور همزمان است. این اتفاق ممکن است به دلیل قرار گرفتن کاغذهایی با وزن و نوع متفاوت در سینی اتفاق بیفتد. توجه داشته باشید که ممکن است کشیده شدن چند برگ، باعث گیر کردن کاغذ شده است؛ پس لازم است گیر کاغذ را برطرف کنید. در صورت تداوم اشکال پیش آمده با کارشناسان ما در واحد تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

خرابی درام دستگاه کپی توشیبا c351:

درام یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه کپی و پرینتر است که وظیفه انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. درام دستگاه در صورت خرابی امکان تعمیر و تعویض دارد و تشخیص این موضوع نیاز به بررسی آن توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی توشیبا دارد. نوع درام در دستگاه های کپی سیاه و سفید با دستگاه های کپی رنگی متفاوت است و این موضوع می بایست در تعمیر و تعویض درام دستگاه کپی توشیبا مد نظر قرار گیرد.

در مورد خرید درام نیز باید توجه داشت که حتما درام اصلیِ خودِ دستگاه تهیه و بر روی آن نصب شود. به طور کلی درام دستگاه های کپی را باید پس از هر 50 هزار بار چاپ تعویض کرد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره های بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در واحد تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 تماس بگیرید.

تعمیر تخصصی دستگاه کپی توشیبا c351

سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 شامل کلیه خدمات تعمیر، سرویس، بهسازی و ترمیم مرتبط با این محصول است. خدمات مرتبط با تعمیر تخصصی دستگاه کپی توشیبا، تا حصول نتیجه نهایی توسط کارشناسان این مجموعه ادامه خواهد داشت و آنچه که کاربر در نهایت تحویل خواهد گرفت یک دستگاه سالم و بی عیب و نقص است که تمامی عیوب و اشکالات آن رفع و برطرف شده است.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 عبارت است از: تعمیر برد دستگاه کپی توشیبا، تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا، تعمیر یونیت شارژ کپی توشیبا، تعمیر کاغذکش دستگاه فتوکپی توشیبا، تعمیر ccd دستگاه کپی توشیبا، تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی Toshiba، تعمیر برد دستگاه کپی توشیبا، ارائه خدمات شارژ کارتریج دستگاه کپی توشیبا، تعویض قطعات دستگاه کپی توشیبا و …. .

تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 در محل

به دلیل ابعاد و وزن بالای دستگاه های کپی، تعمیرات مرتبط با این دستگاه ها از جمله تعمیر دستگاه کپی توشیبا c351 غالباً به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر (آدرس ثبت شده از سوی کاربر) حضور می یابند و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی عملکرد دستگاه کپی را بر روی آن اِعمال می کنند.

این سرویس –یعنی تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل- از سوی نمایندگی توشیبا نیز ارائه می گردد؛ متقاضیان این سرویس می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیر فتوکپی Toshiba تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار دستگاه کپی را ثبت نمایند.