جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و قابلیت‌های آن داشته باشیم. دستگاه کپی توشیباe-STUDIO 2309A  جزو دستگاه‌های کپی سیاه و سفید است که می‌تواند برای استفاده در مدارس، اداره ها، فروشگاه ها و شرکت ها مناسب باشد. دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A  علاوه بر کپی، برخوردار از قابلیت اسکن و پرینت نیز هست. علاوه بر قابلیتهای اسکن رنگی، کاربران این دستگاه می‌تواند از مزایای ذخیره مستقیم فایل های ذخیره شده روی USB نیز بهره‌مند شوند.

از ویژگی های خاص این دستگاه حالت خواب خودکار و صرفه جویی در انرژی به صورت خودکار است. ظرفیت سینی این دستگاه کپی 250 برگ + 100 برگ است و تعداد کپی متوالی آن چیزی حدود 999 برگ است. در بخش‌های آتی برخی از شایع‌ترین اشکالات مرتبط با این دستگاه توضیح داده خواهد شد. شایان ذکر سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه از طریق تماس با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا قابل دریافت است.

5/5(1 امتیاز)
تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A

تعمیر تخصصی دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A‌ از طریق تماس با نمایندگی توشیبا قابل دریافت است. کاربران این دستگاه می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس‌های تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A را ثبت نمایند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه عبارتند از:

تعمیر درام دستگاه کپی توشیبا

درام دستگاه کپی قطعه‌ای به شدت حساس و آسیب‌پذیر است از این رو حتی با انگشتان نیز نباید به آن دست زده شود. این قطعه به دلیل حساسیت بالا نباید در معرض گرما و نور شدید قرار گیرد. در صورتی که کاربر به هر دلیل خود جهت تعویض OPC درام اقدام کند می‌بایست این کار را حتما در محیط بسیار کم نور انجام دهد. به علاوه میزان دمای محیط نیز باید متعادل باشد.

هر درام دارای یک تیغه پاک کننده (وایپر بلید) است که تونرهای اضافی را از سطح و همچنین از روی کاغذ و کمربند انتقال (ترنسفر بِلت) کنار ‎می‎زند. در شرایطی که درام دچار خرابی شده باشد فرآیند چاپ نیز با اشکال مواجه شده و خطوط نابهنجاری در برگه‌های چاپ شده مشاهده خواهد شد. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه و سایر سرویس‌های تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A از طریق تماس با نمایندگی توشیبا قابل دریافت است.

دولوپر دستگاه کپی توشیبا

عموماً زمان تعویض دولوپر در غالب دستگاه های چاپ، توسط یک پیغام به کاربر اعلام می گردد. برخی از شرکت‌های سازنده دستگاه های چاپ، سیستمی را در دستگاه های کپی، پرینتر و … تعبیه کرده‌‌‌اند که افت محسوس کیفیت دولوپر و در حقیقت زمان تعویض دولوپر را اعلام می‌کند. به دلیل آنکه کیفیت دولوپر استفاده شده تأثیر مستقیمی در کیفیت چاپ دارد توصیه می‌شود جهت تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا از بهترین محصولات ممکن در بازار استفاده شود.

در صورتی که شما نیز کاربر دستگاه کپی و یا پرینتر هستید بهتر است با مشاهده پیغامی از سوی دستگاه مبنی بر فرارسیدن زمان تعویض دولوپر، بهتر است سریعاً نسبت به تعویض دولوپر اقدام کنید. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه از طریق تماس با  با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A قابل دریافت است.

تعمیر مین برد دستگاه کپی توشیبا

مین برد در واقع همان قطعه‌ای است که وظیفه پردازش اطلاعات در دستگاه کپی را برعهده دارد. در روند چاپ، داده های مورد نیاز جهت پردازش در اختیار مین برد دستگاه کپی  قرار گرفته و از این طریق، مین برد درباره ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد. در صورت خرابی مین برد، عموماً عملکرد سایر قطعات هم دچار اختلال شده و روند چاپ دچار اشکال می‌گردد.

در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A تماس بگیرید. تعمیرات مرتبط با این بخش از دستگاه، منطبق با استانداردهای جهانی و با استفاده از بروزترین ابزارآلات تخصصی تعمیر توسط کارشناسان این مرکز انجام می‌پذیرد.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی توشیبا

کاغذکش‌های موجود در دستگاه‌های کپی معمولا شامل کاغذ کش ورودی، کاغذ کش داخلی و کاغذ کش خروجی هستند. از میان این سه مورد، کاغذ کش داخلی دستگاه کپی، کاغذ را به سمت فیوزینگ هدایت می‌کند و کاغذکش خروجی، با پایان فرایند کپی، کاغذ را به سمت بیرون هدایت می‌کند.

بدیهی است در صورت خرابی پیکاپ (کاغذکش)، دستگاه کپی امکان مکش کاغذ را نداشته و به تبع آن فرآیند چاپ انجام نخواهد شد. خوشبختانه خرابی کاغذکش کپی با اندک دستکاری، گردگیری و تغییر در تنظیمات قابل رفع است. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه از طریق تماس با مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A قابل دریافت است.

تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A در محل

تعمیر دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2309A، به دلیل ابعاد بالای این دستگاه، غالباً به صورت تعمیر در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه مرکزی توشیبا وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، یعنی در شرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب وجود نداشته باشد- کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر کپی توشیبا را بر روی این دستگاه اِعمال می نمایند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی توشیبا در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند.

شما کاربران عزیز در صورت نیاز به استفاده از روش تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل  می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما بلافاصله پس از تماس شما و در اولین فرصت، هماهنگی های لازم را انجام داده و کارشناسان تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل را به آدرس درج شده اعزام می دارند. توصیه می شود در زمان تماس کارشناس، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، علت بروز آن و سایر اطلاعات ضروری را با وی در میان بگذارید.

تماس با سرویس تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل »