جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر لباسشویی توشیبا در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام پذیرد، ضمن بازیابی کیفیت اولیه محصول سبب می‌گردد تا کاربر، لذت کار با یک محصول سالم و با کیفیت را مجدداً تجربه نمایند. از همین رو مدیریت این مرکز با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر فضایی فراهم ساخته که در آن امکان تعمیر و بازیابی تمامی لباسشویی های معیوب توشیبا فراهم گشته است.

ویژگی قابل توجه مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می ‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لباسشویی Toshiba را گارانتی و ضمانت نموده است.

تعمیر لباسشویی توشیبا

تعمیر لباسشویی توشیبا و نکات مهم این کار

ماشین لباسشویی توشیبا یک ابزار مفید با عملکرد بسیار ساده است. نکته اساسی در این دستگاه، و البته سایر دستگاه های لباسشویی، کیفیت ساخت و قطعات آن است. وگر نه تفاوت خاصی میان برندها و مدلهای ماشین لباسشویی وجود ندارد.

در بحث تعمیر لباسشویی توشیبا نیز اگرچه سادگی عملکرد دستگاه، بنظر تعمیر آن را ساده نشان میدهد اما باید در نظر داشت که تشخیص عیب نخستین مرحله تعمیر لباسشویی توشیبا است که بدون داشتن تخصص و دانش کافی نمی توان به این کار اقدام کرد. زیرا تشخیص عیب به درستی انجام نشده و در نهایت فرآیند تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا با اشکال مواجه می شود.

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی توشیبا

برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی توشیبا عبارت است از:

تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی، تعویض محفظه دراور پودر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی توشیبا، تعویض واشر درب ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل حرکنت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ،

تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی (ماشین لباسشویی فقط آبگیری می کند و عملیات بعدی را انجام نمی دهد)، تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل آبگیری های مکرر ماشین لباسشویی، تعمیر لباسشویی توشیبا و مشکل نشت آب در آن،

تعمیر مشکل گرم نشدن آب مخزن، تعمیر لباسشویی توشیبا و مشکل کار نکردن آن با وجود آبگیری کردن آن، تعمیر مشکل عدم تخلیه آب کثیف ماشین، تعمیر مشکل آبکشی نکردن ماشین لباسشویی توشیبا، تعمیر مشکل لرزش شدید ماشین لباسشویی در حین آبکشی، تعمیر مشکل سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی، تعمیر تایمر ماشین لباسشویی، آموزش تعمیر آب گرم و سرد ماشین لباسشویی و ….

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

اگر در طول روزهای اخیر متوجه ناکارامدی و بروز اختلال در عملکرد ماشین لباس شویی خود شده اید بهتر است پیش از تماس با مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا، موارد ذکر شده در بخش زیر را مطالعه نمایید. در بخش زیر، رایج ترین اشکالات ماشین لباسشویی و علل آنها درج شده است. همانطور که مشاهده خواهید کرد، برخی از اشکالات پیش آمده در این دستگاه نیاز به حضور کارشناس تعمیر لباسشویی توشیبا ندارد و توسط خود شخص قابل رفع است.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و یا شروع آبگیری پس از شروع یک برنامه:

در این شرایط توصیه کارشناسان تعمیر لباس شویی توشیبا بررسی موارد زیر است:

 • بررسی این مسئله که آب ورودی باز باشد.
 • بررسی فیلتر ورودی آب بر روی شیر برقی که آشغال نگرفته باشد.
 • شیر برقی را بررسی نمایید و اگر برد به آن فرمان داده باشد بر روی ورودی های آن ولتاژ برق را باید داشته باشید.
 • این احتما نیر وجود دارد که برد دچار خراب شده باشد.
 • احتمال دیگر مربوط به خرابی هیروستات است.
 • در اینگونه موارد خطاهای نمایش داده شده توسط دستگاه می تواند در عیب یابی صحیح دستگاه کمک کند.

لرزش غیرعادی ماشین لباس شویی توشیبا در زمان خشک کردن:

در صورت بروز این اشکال کارشناسان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا موارد زیر را محتمل می دانند:

 • تراز نشدن صحیح دستگاه و وجود شیب
 • نیاز به تعویض بلبرینگ های دستگاه
 • همگن و هم‌وزن نبودن لباس های موجود در دستگاه (سبک و سنیگن بود لباس‌ها؛ مثلاً قرار دادن حوله با لباس حریر نازک)
 • ضرورت تعویض کمک‌های لباسشویی توشیبا

باز نشدن در ماشین لباس شویی توشیبا علی‌رغم تمام شدن برنامه شستشو:

در صورت بروز این اشکال کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا موارد زیر را محتمل می دانند:

 • خرابی قلاب در ماشین لباس شویی توشیبا
 • خرابی میکروسویچ یا قفل الکترونیکی در ماشین لباس شویی توشیبا
 • وجود اشکال در اتصالات مربوط به قفل
 • فعال بودن حالت Rinse Hold
 • وجود اشکال در پمپ تخلیه با برد در صورت وجود آب در ماشین لباسشویی

سفیدک زدن البسه:

رفع این اشکال با بررسی موارد زیر امکانپذیر است:

 • مناسب بودن یا نبودن پودر استفاده شده
 • زیاد بودن میزان پودر استفاده شده
 • عدم انتخاب برنامه مناسب و سازگار با لباس
 • نیاز دستگاه به جرمگیری

تخلیه نکردن ماشین لباسشویی توشیبا در پایان برنامه شستشو:

کارشناسان مرکز تعمیر توشیبا توصیه می کنند با بروز این اشکال، موارد ذکر شده در بخش زیر بررسی گردد:

 • چک و بررسی فیلتر موجود در پایین سمت راست مربوط به پمپ تخلیه.
 • عدم تاخوردگی شیلنگ خروجی.
 • باز بودن راه فاضلاب و راه آب خروجی.

تعمیر تخصصی لباسشویی توشیبا

در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر لباسشویی توشیبا اشاره خواهد شد. شرح اختصاری این توضیحات جهت آشنایی صاحبان این دستگاه با روند تعمیر و بهسازی قطعات ماشین لباسشویی توشیبا است. (اکیداً توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با قطعات و عملکرد ماشین لباسشویی از دستکاری دستگاه خودداری کرده و تعمیر آن را به کارشناسان مراکز مجاز تعمیر لوازم خانگی بسپارید).

تعمیر محفظه پودر لباسشویی توشیبا:

خوشبختانه محفظه پودر ماشین لباسشویی از آن دست قطعاتی است که در صورت خرابی، هم امکان تعمیر و هم امکان تعویض آن وجود دارد. خرابی های پیش آمده در جاپودری ماشین لباسشویی معمولاً به دلایل متعددی چون ساییدگی این قطعه، پاره شدن قطعات بکار رفته در آن و یا آلودگی‌های بیش از اندازه اتفاق می‌افتد.

مراحل مرتبط با تعویض و تعمیر این بخش از دستگاه عبارت است از: در آوردن پنل کنترل (بسته به مدل ماشین لباسشویی)، خارج‌سازی محفظه دراور پودر ماشین لباسشویی، تعمیر یا تعویض محفظه پودر لباسشویی و در نهایت بستن مجدد تمامی قطعات باز شده. بدیهی است انجام این مراحل می‌بایست توسط کارشناسان تعمیر لباسشویی توشیبا انجام پذیرد در غیراینصورت امکان دو چندان شدن خرابی‌های پیش امده در دستگاه وجود خواهد داشت.

تعمیر هیتر لباسشویی توشیبا:

برای تشخیص خرابی پیش آمده در هیتر لباسشویی کافی است تا یکی از موارد درج شده در این بخش را در حین کار دستگاه مشاهده نمایید: یک آنکه فیوز یا برق اصلی بپرد. دوم آنکه ماشین کار ‌کند ولی آب گرم ‌نشود. سوم آنکه برنامه شستشو تمام نشود و دستگاه به کار خود ادامه ‌دهد.

در صورت مشاهده هر یک از این موارد تقریباً می‌توان اطمینان یافت که هیتر لباسشویی توشیبا دچار اشکال شده و نیازمند تعمیر یا تعویض است. در صورت اطمینان از خرابی المنت هیتر لباسشویی با کارشناسان ما در مرکز تعمیر لباسشویی توشیبا تماس بگیرید و با ذکر نشانه‌های مشاهده شده در دستگاه اشکال پیش امده را با آنها درمیان بگذارید.

تعمیر شیر برقی لباسشویی:

جهت اطمینان از بروز خرابی در شیر برقی لباسشویی می‌توان مراحلی را به عنوان عیب‌یابی انجام داد. اکیداً توصیه می‌شود پیش از آغاز مراحل عیب‌یابی دوشاخه لباسشویی توشیبا را از برق درآورید. پس از این کار بررسی کنید که نشتی آب از کدام قسمت اتفاق می‌افتد. در صورتی که نشتی آب مربوط به قسمت پشتی و زیر ماشین لباسشویی بود، به احتمال زیاد اشکال پیش آمده مربوط به شیر برقی است به ویژه اگر لاستیک درب سالم است و نشتی ندارد.

مورد دیگری که می‌بایست جهت عیب‌یابی این بخش از دستگاه بررسی شود، زمان نشتی آب است. اگر نشتی آب هنگام آبگیری اتفاق می‌افتد حتماً اشکال پیش آمده به دلیل خرابی شیر برقی است. توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعویض و تعمیر شیر برقی لباسشویی را صرفاً از نمایندگی مجاز و کارشناسان خبره در حوزه تعمیر لباسشویی توشیبا دریافت نمایید.

تعمیر فیلتر لباسشویی:

فیلتر برق لباسشویی توشیبا سبب کاهش تداخل و افت نویزهای الکتریکی‌ای می‌گردد که توسط موتور لباسشویی تولید می‌شود. نویزهای الکتریکی تولید شده توسط لباسشویی، معمولاً به واسطه سیم‌ها به دیگر وسایل برقی منتقل می‌شود.

خرابی فیلتر برق لباسشویی نشانه‌هایی دارد که پریدن فیوز یکی از آنهاست. در صورت بروز خرابی در فیلتر لباسشویی توصیه می‌شود سرویس و تعمیر آن را صرفاً به کارشناسان فنی تعمیر لباسشویی توشیبا بسپارید. (به دلیل سر و کار داشتن با جریان برق).

تعمیرات لوازم خانگی توشیبا

مرکز تعمیرات لوازم خانگی توشیبا با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه بهسازی و تعمیر، به مشتریان و مشترکان توشیبا ارائه دارد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در مرکز تعمیرات لوازم خانگی توشیبا سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه خویش را تعمیر و رفع نمایند و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردند.

شایان ذکر است در صورتی که ابعاد و وزن دستگاه بالا باشد، کارشناسان ما در مرکز تعمیرات لوازم خانگی توشیبا خود به محل مورد نظر اعزام گشته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس دستگاه را آغاز می کنند. در غیر اینصورت – یعنی در صورتی که وزن و ابعاد دستگاه پایین بوده –مثلا در تعمیر لباسشویی توشیبا – و یا امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه وجود دارد- تعمیرات مورد نیاز در تعمیرگاه مجاز توشیبا انجام می پذیرد.

تعمیرات توشیبا

تعمیرات توشیبا در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بسیاری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیر به اثبات رسیده است. کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا با بررسی تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های توشیبا و تدوین اشکالات شایع در آن‌ها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیرات توشیبا (از جمله در تعمیر لباسشویی توشیبا) به‌کار بسته‌‌اند.

شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر تخصصی دستگاه‌های توشیبا قلمداد می‌گردد زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و ناکارآمد دستگاه است.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا کادری از برترین و حرفه ای ترین مهندسان حوزه تعمیر و فروش را به همکاری فراخوانده است تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران توشیبا باشد. تلاش های شبانه روزی کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا در ایران به بار نشسته است و در حال حاضر شما هموطنان گرامی می توانید با حضور در این مرکز تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا شامل دو حوزه فروش و تعمیر توشیباست که از تمامی تولیدات این شرکت نظیر تلویزیون، لپ تاپ، تلفن همراه، مانیتور، دستگاه فتوکپی و… پشتیبانی می کند. نمانیدگی توشیبا در ایران ضمن همکاری با گروهی از مهندسان جوان و متخصص، پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات روز دنیا را فراهم آورده است تا خدمات ارائه شده در این مرکز، بهره‌مند از برترین تکنولوژی و تخصص روز دنیا گردند.

Rate this post