جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ارور های لباسشویی توشیبا

ماشین لباسشویی یکی از زحمت‌کش‌ترین لوازم خانگی به حساب می‌آید که روز به روز مدل‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری از آن تولید شده و روانه بازار می‌شود. به لطف مدل‌های جدید ماشین لباسشویی‌ها، هنگام خرابی یا بروز مشکلی برای این دستگاه به راحتی می‌توان فهمید که دقیقاً کدام قسمت آن معیوب شده است اما چطور؟ درواقع ماشین لباسشویی‌های جدید همه دارای یک نمایشگر هستند که هنگام بروز مشکلی برای آن‌ها، کدهای خطای خاصی نمایش داده می‌شوند که اگر با آن‌ها آشنایی داشته باشید به راحتی می‌توانید مشکل لباسشویی را تشخیص دهید. البته این کدهای خطا در هر ماشین لباسشویی متفاوت هستند. در این مطلب قصد داریم ارور های لباسشویی توشیبا را بررسی کنیم.

بنابراین اگر یکی از کاربران لباسشویی توشیبا هستید با مطالعه ادامه این مطلب می‌توانید با هر یک از کدهای خطای ماشین لباسشویی توشیبا آشنا شوید تا به راحتی بتوانید هر یک از مشکلات این دستگاه را تشخیص دهید.

ارور های لباسشویی توشیبا

رایج ترین ارور های لباسشویی توشیبا

  • کد خطا A

عدم تخلیه درست آب به دلیل خرابی پمپ تخلیه لباسشویی، خرابی سنسور تخلیه آب و عدم فرمان‌دهی درست آن، همه از مشکلاتی هستند که موجب نمایش ارور A در لباسشویی توشیبا می‌شوند. ارور A از آن دسته از ارور های لباسشویی توشیبا است که باید برای برطرف کردن آن با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا تماس بگیرید.

  • کد خطا E1 

این کد خطا مربوط به ایراد در شلنک دستگاه است. اگر شلنک دچار آسیب دیدگی هایی مثل سوراخ شدن یا یخ زدگی شود این کد ظاهر می شود.

  • کد خطا E5

در خوشبینانه‌ترین حالت اگر فشار آب کم باشد، لباسشویی توشیبا ارور E5 را نمایش می‌دهد اما گاهی اوقات هم همه چیز به این خوبی نیست و خرابی شیر برقی لباسشویی یا فیلتر آن موجب نمایش این ارور می‌شوند. بنابراین درصورت مواجه شدن با این ارور بهتر است ابتدا فشار آب را چک کنید و درصورتی که فشار آب هیچ مشکلی نداشت، تعمیر یا تعویض شیر برقی لباسشویی را به کارشناسان نمایندگی توشیبا بسپارید.

  • کد خطا E21

یکی از شایع‌ترین ارور های لباسشویی توشیبا ، کد خطا E21 است که نشان می‌دهد درب ماشین لباسشویی شما باز است. بنابراین اگر با این ارور مواجه شدید، بهتر است از بسته بودن درب ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید: آموزش تعمیر فیلتر برق لباسشویی توشیبا

  • کد خطا E23

یکی از مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی، میکروسوئیچ است. درواقع میکروسوئیچ، قطعه‌ای است که برای اطمینان از بسته بودن درب ماشین لباسشویی طراحی شده است. درصورتی که این قطعه دچار مشکل شود و فرمان بسته بودن درب ماشین لباسشویی به برد آن منتقل نشود، کد خطای E23 نمایش داده می‌شود. البته اگر با این ارور مواجه شدید، ابتدا بهتر است از بسته بودن درب ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید اما اگر درب ماشین لباسشویی کاملاً بسته بود و این ارور نمایش داده شد باید احتمال خرابی میکروسوئیچ لباسشویی را در نظر بگیرید. در این صورت بهتر است با نمایندگی لباسشویی توشیبا تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز جهت تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا به محل مورد نظر اعزام شوند.

  • کد خطا E31 و E32

کدهای خطای E31 و E32 از دیگر ارور های لباسشویی توشیبا هستند که به باز بودن درب لباسشویی یا خرابی میکروسوئیچ اشاره می‌کنند. درواقع زمانی که میکروسوئیچ، فرمان بسته بودن درب ماشین لباسشویی را به برد این دستگاه منتقل نمی‌کند این ارورها نمایش داده می‌شوند. بنابراین در این حالت نیز باید بسته بودن درب لباسشویی را چک کنید اما اگر مشکل از باز بودن درب لباسشویی نبود، مشکل از میکروسوئیچ لباسشویی است. بنابراین باید با نمایندگی توشیبا تماس بگیرید. نیروهای نمایندگی توشیبا پس از مراجعه به محل مورد نظر و عیب‌یابی دقیق این دستگاه، مشکل آن را به صورت تخصصی برطرف می‌کنند.

  • کد خطا F

یکی دیگر از ارور های لباسشویی توشیبا ، کد خطا F است که نشان می‌دهد بیش از حد مجاز درون لباسشویی، لباس قرار داده‌اید. درواقع وزن و حجم لباس‌ها نسبت به میزان استاندارد لباسشویی زیاد است. بنابراین بهتر است برای رفع این ارور، تعداد لباس‌های داخل لباسشویی را کمتر کنید.

تعمیر لباسشویی توشیبا در منزل

تکنسین‌های متخصص نمایندگی توشیبا پس از تماس کاربر با این مرکز در اسرع وقت به محل مورد نظر مراجعه می‌کنند. سپس پروسه عیب‌یابی لباسشویی توشیبا را با دقت بالایی آغاز می‌کنند و پس از تشخیص نوع مشکل و تکنیک‌های تعمیرات این دستگاه، هزینه تعمیرات تخصصی آن را برآورد می‌کنند. درنهایت با موافقت کاربر پروسه تعمیرات تخصصی لباسشویی توشیبا را با تجهیزات فوق پیشرفته آغاز می‌کنند و برای اطمینان از رفع مشکل لباسشویی، آن را طی مراحل متعددی تست می‌کنند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت از خدمات تعمیر لباسشویی توشیبا در محل توسط نمایندگی توشیبا بهره‌مند شوید.

نمایندگی مجاز لباسشویی توشیبا

تکنسین‌های نمایندگی مجاز توشیبا علاوه‌بر عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی لباسشویی توشیبا، خدمات فروش و پس از فروش انواع مدل‌های این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهند. بنابراین نه تنها می‌توانید از خدمات تعمیر لباسشویی توشیبا استفاده کنید، بلکه می‌توانید با خرید لباسشویی توشیبا از نمایندگی مجاز توشیبا از خدمات پس از فروش این مرکز نیز استفاده کنید.

4.7/5(3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید