جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج با گارانتی معتبر

اگر از کاربران فتوکپی‌های توشیبا هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در عملکرد دستگاه کپی خویش شده‌اید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت، با کارشناسان ما در نمایندگی دستگاه کپی توشیبا تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار دستگاه کپی جهت تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج ثبت نمایید. بلافاصله پس از این تماس کارشناسان ما در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

مرکز تعمیرات دستگاه کپی توشیبا یکی از پیشرفته‌ترین و مجهزترین مراکز حال حاضر کشور در حوزه تعمیرات انواع دستگاه کپی است که به دلیل همکاری با برترین تعمیرکاران دستگاه کپی و در اختیار داشتن بروزترین تجهیزات تعمیر توانسته در لیست ده مرکز برتر ارائه دهنده خدمات قرار گیرد. جهت آسودگی خیال کاربران عزیز، کلیه خدمات ارائه شده جهت تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج دارای گارانتی معتبر است. مدت زمان گارانتی خدمات نمایندگی توشیبا در کرج بسته به تشخیص کارشناس تعمیر است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد.

5/5(1 امتیاز)
تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج

کیفیت در تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج را با ما تجربه کنید

کاربران کلیه دستگاه‌های کپی توشیبا نظیر دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303A، دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 3008A، دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2000AC، دستگاه کپی چاپ دوروی توشیبا مدل e-STUDIO 2309A، دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 4508A، دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 3508A، دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303A و … می‌توانند در صورت درست کار نکردن دستگاه مورد استفاده‌شان از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در این وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار فتوکپی در کرج را ثبت نمایید. بلافاصله پس از ثبت سفارش، و در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، در آدرس مورد نظر حضور می‌یابند.

 برخی از سرویس‌های مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج ارائه می‌گردد عبارتند از: تعمیر یونیت فیوزینگ کپی، تعمیر مین برد، تعمیر کاغذکش، درام و دولوپر دستگاه کپی، تعمیر هارددیسک، برد پاور، بلید و ترنسپورتر دستگاه کپی و … . بدیهی اکثریت قریب به اتفاق خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج به دلیل ابعاد بالای این دستگاه و عدم امکان جابجایی آن به صورت سرویس در محل دستگاه کپی انجام پذیرد.

ما خبره‌ترین کارشناسان تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج را داریم

مرکز تخصصی تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج مجهز به حضور «خبره‌ترین کارشناسان تعمیر دستگاه کپی» و «پیشرفته‌ترین تجهیزات» این حوزه است. دستگاه‌های کپی تعمیر شده توسط کارشناسان این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین متدها و تجهیزات تعمیر، بالاترین کارکرد ممکن را بازیافته و در نهایت بدل به دستگاهی بی‌عیب و نقص می‌گردند.

برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تخصصی تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج عبارت است از خدماتی چون تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس، تعمیرات فتوکپی و تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر و اصلاح آن، تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ و … .

برای سرویس‌های دوره‌ای و تعمیر دستگاه کپی در کنار شما هستیم

موضوع مهمی که از سوی اکثریت قریب به اتفاق کاربران جدی گرفته نمی‌شود سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی است. این در حالی است که انجام سرویس‌های کلی و دوره‌ای دستگاه کپی در بازه‌های زمانی مشخص نقش بسزایی در کاهش خرابی‌های دستگاه کپی و افزایش عملکرد آن دارد. بنابراین اگر از کاربران دستگاه‌های کپی هستید توصیه ما به شما، جدی گرفتن جنرال سرویس دستگاه کپی و انجام آن در بازه‌های زمانی مشخص است.

سرویس‌های عمومی دستگاه کپی معمولا شامل بررسی عملکرد قطعات، عیب یابی دستگاه، نیاز یا عدم نیاز به تعویض کارتریج، بررسی میزان استهلاک قطعات، گردگیری و تمیز کردن قطعات دستگاه کپی و مواردی از این دست می‌گردد. کاربران دستگاه‌های کپی توشیبا در شهر کرج می‌توانند در صورت نیاز به بررسی های دوره ای و جنرال سرویس های مرتبط با دستگاه کپی با کارشناسان ما در مرکز تعمیر فتوکپی توشیبا در کرج تماس بگیرید.