جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی توشیبا 307se

اگر برای اطلاع از نحوه تعمیر فتوکپی توشیبا 307se این صفحه را باز کرده اید، تا انتها با ما همراه باشید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید. چنانچه کاربر این نوع دستگاه می باشید حتماً می دانید که فتوکپی فوق قابلیت کپی، پرینت و اسکن را دارد. این دستگاه، تنها می تواند اسناد را به صورت سیاه و سفید چاپ کند اما امکان اسکن رنگی در آن وجود دارد. از مشخصات خوب این دستگاه این است که می تواند 30 برگ در دقیقه کپی و یا پرینت بگیرد. این دستگاه 55 کیلوگرم وزن دارد و برای مصارف اداری و سازمانی مناسب می باشد.

فتوکپی توشیبا 307se دارای 320 گیگابایت حافظه هارد می باشد که از این نظر با خیالت راحت می توان فایل ها را برای چاپ و کپی در آن ذخیره کنید. کاغذ مورد استفاده در این دستگاه می تواند از انواع A5, A4, A3 باشد. بنابراین کاربران می توانند نیازهای متنوع خود را با این دستگاه برطرف نمایند.

با وجود این قابلیت ها، بروز خرابی و نقص فنی در این دستگاه دور از ذهن نیست؛ به ویژه اگر دائماً از آن استفاده به عمل آید. با اینکه خرابی در بخش های مختلف این دستگاه کپی می تواند کاربر را با محدودیت مواجه کند اما تمامی اشکالات احتمالی آن قابل رفع بوده و می توان آن را تعمیر کرد. برخی از تعمیرات احتمالی دستگاه را در ادامه مقاله مطالعه کنید.

تعمیر فتوکپی توشیبا 307se

تعمیر مین‌برد فتوکپی توشیبا 307se

مین برد اصلی ترین بخش الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا است. بدون این قطعه، دستگاه عملاً کارکردی ندارد چراکه غالب قطعات دستگاه با مین برد در ارتباط بوده و دستورات لازم را از طریق این قطعه دریافت می کنند. مین برد با دریافت دستور از کاربر، آن را به بخش مربوطه انتقال می دهد. بنابراین هرگونه مشکل در اجزای مین برد می تواند عملکرد کلی دستگاه را تحت تأثیر قرار داده و عمل کپی و پرینت را متوقف کند.

مین برد از قطعات تعمیرپذیر می باشد و کارشناسان در فرآیند تعمیر فتوکپی توشیبا 307se با استفاده از تجهیزات مناسب و سازگار مشکلات آن را برطرف می کنند. از جمله مشکلاتی که به واسطه خرابی مین برد ایجاد می شوند می توان به روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن ناگهانی، اسکن نکردن، و کپی نگرفتن دستگاه اشاره کرد. همچنین عدم اتصال پورت های خارجی نیز از اشکالات مین برد .می باشد

تعمیر برد پاور فتوکپی توشیبا 307se

برد پاور نیز همانند مین برد از قطعاتی است که عملکرد سایر بخش ها را فراهم می کند. این قطعه با انتقال جریان الکتریکی مورد نیاز قطعات، آن را برای اجرای پردازش های لازم یاری می کند. بنابراین خرابی در این بخش به معنای عدم دسترسی قطعات به انرژی الکتریکی است. خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن آن و داغ کردن در حین کار می تواند از نشانه های خرابی برد پاور باشد.

از جمله عواملی نیز که باعث خرابی و الزام به تعمیر برد پاور دستگاه کپی می شوند می توان به ضربه خوردن، نوسان برق، کارکرد بالا و نفوذ رطوبت در آن اشاره کرد. با بروز مشکل در پاور، تعمیرکار در تعمیر فتوکپی توشیبا 307se آن را از دستگاه جدا کرده و به دقت بررسی می کند. در صورتی که برد آسیب چندانی ندیده باشد، آن را تعمیر کرده و مشکل را برطرف می کند اما اگر آسیب جدی دیده باشد در این صورت، باید برد پاور تعویض شود.

تعمیر فتوکپی توشیبا 307se در محل

تعمیر مین برد، برد پاور، تعمیر دولوپر، تعویض درام، شارژ کارتریج، تعمیر بلید، تعمیر یونیت های دستگاه کپی و غیره همه در محل مشتری انجام می شود. با این خدمات، نیاز به حمل و نقل دستگاه تا نمایندگی نبوده و کاربران می توانند با یک تماس تلفنی درخواست اعزام تعمیرکار به محل خود داشته باشند. شایان ذکر است که تعمیر فتوکپی توشیبا در محل مشتری همانند تعمیر دستگاه در مرکز می باشد اما در صورت نیاز به تجهیزات پیشرفته تر، ممکن است قطعه معیوب توسط تعمیرکار برای انجام تعمیرات تخصصی به مرکز منتقل شود.

نمایندگی توشیبا؛ مجهزترین مرکز تعمیرات در کشور

نمایندگی توشیبا از مراکز معتبر و مجهز تعمیرات دستگاه های توشیبا در کشور می باشد و تخصصی ترین خدمات را به کاربران خود تقدیم می کند. در این مرکز پارت هایی مجزا و تخصصی درنظر گرفته شده که در هریک از آنها، دستگاه های خاصی تعمیر می گردد. با تجهیز شدن این بخش ها به دستگاه های پیشرفته تعمیرات، اکنون میزان موفقیت تعمیر دستگاه های توشیبا در این مرکز به بیش از 90 درصد رسیده است. تعمیر پرینتر توشیبا، تعمیر دستگاه کپی، تعمیر تلویزیون، کولرگازی، لپ تاپ، تبلت، هارد و دیگر محصولات ساخت توشیبا در واحدهای تخصصی این مرکز انجام می شود. برای دریافت خدمات تخصصی و باکیفیت با ما تماس بگیرید.

Rate this post