جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J

عوامل مختلفی در خرابی و تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J نقش دارند. یکی از مهمترین عوامل مؤثر، استفاده نامناسب و عدم مراقبت از لپ تاپ است. کار کشیدن بیش از حد از دستگاه، تمیز نکردن آن، باز و بست محکم درب، ریختن مایعات روی لپ تاپ، کار کردن با لپ تاپ در مکان های گرم و پر حرارت و عواملی از این قبیل تأثیر بسیار زیادی در خرابی لپ تاپ و قطعات داخلی آن دارند. امروزه لپ تاپ در زندگی افراد نقش مهمی ایفا کرده بسیاری از کارهای روزانه را با آن مدیریت می کنند. دانشجویان، کارمندان، صاحبان مشاغل آزاد و کسب و کارهای صنعتی، مهندسان و دانش آموزان بیشترین کاربران لپ تاپ ها را تشکیل می دهند.

در این میان لپ تاپ های توشیبا مشتریان خاص خود را داشته و علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. لپ تاپ توشیبا S50-B-11J با پردازنده  Core i7 4500U، 8 گیگابایت رم و 1 ترابایت حافظه داخلی به نظر لپ تاپ مناسبی برای امور روزانه و تخصصی می باشد. با این حال گاهی ممکن است در عملکرد این دستگاه مشکلی پیش آمده و باعث اختلال و یا توقف بخشی از فعالیت های کاربران خود شود. در این شرایط تعمیر لپ تاپ TOSHIBA Satellite S50-B-11J ضروری می شود. در ادامه مهمترین اشکالات سخت افزاری این دستگاه و تعمیر آنها را بررسی می کنیم.

تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J

تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J به دلیل خرابی کیبورد

کیبورد لپ تاپ به دلیل اینکه از قطعات بیرونی دستگاه محسوب می شود بیش از سایر اجزای لپ تاپ در معرض آسیب و ضربه می باشد. کار کردن زیاد با صفحه کلید به تدریج باعث فرسودگی و از کار افتادن کلیدهای آن می شود. کار نکردن یک یا چند کلید و یا سفت بودن آنها از مشکلات آزاردهنده برای کاربران است. 

اگر با مشکل کیبورد مواجه هستید برای حل این مشکل باید برای تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J اقدام کنید. در نمایندگی تعمیرات توشیبا، ابتدا کیبورد بررسی می شود و تلاش می شود از طریق گردگیری و جای گذاری کلیدهای خراب شده، مشکل را برطرف کرد. درصورتی که خرابی کیبورد محدود به کلید یا اتصالات نباشد و سطح وسیعی از کیبورد را در بربگیرد باید تعویض گردد.

تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا S50-B-11J

تعمیر قاب لپ تاپ به دلیل شکستگی، ترک خوردگی یا تغییر فرم قاب دستگاه انجام می شود. البته تعمیر تنها در شرایطی صورت می گیرد که آسیب به قاب، تنها ترک خوردگی های ریز و یا مربوط به جای پیچ ها باشد. در این شرایط با چسب کاری و سپس مسطح کردن مکان تعمیر شده، قاب مرمت می شود. 

اما در صورتی که قاب شکستگی بزرگی داشته و یا تغییر فرم داده باشد باید آن را تعویض کرد. تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J به دلیل شکستگی قاب نمی تواند در هر مرکزی انجام شود چراکه باید قاب این دستگاه در آن مرکز وجود داشته باشد. تنها مرکزی که قادر به فراهم کردن قاب مورد نظر می باشد، نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ توشیبا است.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود :تعمیرات کیبورد لپ تاپ

تعمیر وتعویض اسپیکر لپ تاپ توشیبا

خرابی اسپیکر با نشانه هایی همچون صدا نداشتن، خزخز کردن و پایین بودن کیفیت صدای لپ تاپ همراه است. در صورت خرابی این قطعه شما صدایی را از لپ تاپ دریافت نمی کنید اما می توانید به واسطه هدفون از طریق پورت مخصوص آن، صداهای مختلف در لپ تاپ را گوش کنید. معمولاً زمانی که اسپیکر کارآیی خود را از دست دهد، تعویض آن به صرفه تر از تعمیر آن است و توصیه می شود برای بهبود کارایی سیستم صوتی لپ تاپ، آن را تعویض کنید.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ توشیبا S50-B-11J

تعمیر ال سی دی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر لپ تاپ توشیبا می باشد که با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات ویژه ای انجام می شود. شکستگی صفحه نمایش لپ تاپ، آب خوردگی و سوختگی آن، پیکسل مردگی و بی کیفیت شدن تصویر از مسائلی است که تعمیر لپ تاپ توشیبا S50-B-11J را ضروری می کند. تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ یکی از حساس ترین و سخت ترین تعمیرات لپ تاپ توشیبا می باشد که نیاز به دقت و زمان زیادی دارد. در نمایندگی لپ تاپ توشیبا تلاش می شود تا حد امکان LCD را با روش های ویژه تعمیر کرد اما اگر میزان آسیب دیدگی صفحه نمایش زیاد باشد متأسفانه امکان تعمیر وجود ندارد و باید تعویض شود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ توشیبا

نمایندگی تعمیر لپ تاپ توشیبا ارائه دهنده تخصصی ترین تعمیرات لپ تاپ و قطعات جانبی آن است. همچنین در این مرکز با بهره گیری از قطعات اصلی و اورجینال، تعمیر لپ تاپ با بیشترین موفقیت همراه بوده طوری که کاربران را یک بار برای همیشه از تعمیر قطعه مورد نظر بی نیاز می کند. نمایندگی توشیبا در تهران جهت رفاه حال کاربران خود، تعمیر لپ تاپ را به صورت سرویس در محل نیز انجام داده و تعمیرکاران را به همراه تجهیزات مورد نیاز به آدرس مشتری اعزام می کند تا در همانجا دستگاه را تعمیر کنند. نمایندگی تعمیر لپ تاپ توشیبا در چشم انداز برنامه های خود تلاش دارد خدمات را در سطحی وسیعتر به کاربران عرضه کرده و آنها را از تمامی نیازها برطرف کند.

Rate this post