جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163

برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163 باید بدانید که یکی از محصولات خوب این شرکت را در اختیار دارید. این دستگاه از نوع رومیزی و با قابلیت چاپ 16 برگ در هر دقیقه است. سرعت کپی سیاه و سفید در آن 18 برگ A4 در دقیقه بوده و توانایی 999 برگ کپی متوالی را دارد. کیفیت کپی این دستگاه 600*600 dpiبا بزرگنمایی %25-%200 است.

از معایب این دستگاه نداشتن قابلیت چاپ دو رو می‌باشد که شاید با بی میلی برخی از کاربران روبرو شود. این دستگاه از سیستم عامل های 98, Me, 2000, XP, Server 2003 پشتیبانی می‌کند. تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163 همانند سایر دستگاه‌های کپی صورت می‌گیرد و قطعات مختلف آن هر از چندگاهی نیاز به سرویس دارد.

5/5(1 امتیاز)
تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163

ایرادهای احتمالی در دستگاه کپی توشیبا Studio163

یونیت درایو، یونیت فیوزینگ، مین برد، یونت تانک تونر، یونیت کاغذکش و… از جمله قطعات به کار رفته در این دستگاه کپی می‌باشد. درصورت خرابی یا مشکل در هرکدام از این قطعات باید نسبت به تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163 اقدام کرد. کم رنگ بودن کپی، پایین بودن کیفیت کپی، کپی نگرفتن، روشن نشدن دستگاه، گیر کردن مکرر کاغذ می‌تواند نشان دهنده مشکلات مختلفی در دستگاه کپی توشیبا باشد.

خالی شدن کاتریج می‌تواند یکی از عوامل مؤثر بر بی کیفیتی کپی‌ها باشد. برای رفع این مشکل با پر کردن یا تعویض کاتریج معمولاً دستگاه، کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. خرابی درام نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود که در این صورت نیز نیاز به تعمیر و یا تعویض درام وجود دارد. در هر صورت زمانی که دستگاه، به طور مناسب کار نکند، یا اینکه از فعالیت خود متوقف شود باید نسبت به تعمیر آن اقدام کرد. تمامی این اقدامات در نمایندگی تعمیر توشیبا قابل برطرف کردن می‌باشد.

خدمات سرویس در محل تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163

احتمالاً در حمل و نقل دستگاه کپی خود با زحمت زیادی مواجه می‌شوید. بنابراین می‌توانید از خدمات سرویس در محل تعمیرات دستگاه کپی توشیبا استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات شما با مرکز تماس گرفته و از متخصصان ما می‌خواهید برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا Studio163 به آدرس محل سکونتتان بیایند. بهتر است بدانید که تکنسین‌هایی که به منطقه اعزام می‌شوند از جمله افراد کارآزموده و با تجربه هستند که ضمن طی کردن آموزش‌های پیشرفته درخصوص تعمیر دستگاه کپی توشیبا، شناخت بسیار بالا و البته تخصصی از انواع مدل‌های آن دارند.

این کارشناسان ابتدا با تجهیزات پیشرفته دستگاه شما را عیب یابی می‌کنند سپس به رفع ایراد مربوطه می‌پردازند. هزینه تعمیر در محل دستگاه کپی توشیبا تفاوت چندانی با سرویس در مرکز ندارد. بنابراین نگران هزینه‌ی استفاده از این سرویس نباشید و سفارش آن را ثبت نمایید.

 نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی مجاز دستگاه کپی توشیبا در تهران مستقر بوده که علاوه بر پایتخت نشینان، سایر هموطنان نیز می‌توانند با روش‌های گوناگون از خدمات آن بهره‌مند شوند. نمایندگی دستگاه کپی توشیبا با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات توشیبا، عزم خود را برای بهبود کیفیت و بالا بردن سطح خدمات جزم کرده است.

در این نمایندگی همچنین تیم متخصص و خبره‌ای از مهندسین فنی حضور دارند که هرگونه مشکل سخت افزاری را در دستگاه‌های کپی در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کنند. از ویژگی‌های منحصر به فرد نمایندگی توشیبا، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به همراه ضمانت نامه معتبر است. این موضوع سبب شده روز به روز بر مشتریان این نمایندگی افزوده شده که ما نیز در راستای قدردانی از همراهی این عزیزان، تلاش می‌کنیم خدمات بیشتری را ارائه کنیم.