جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون توشیبا U775049

تعمیر تلویزیون توشیبا U775049 در نمایندگی تلویزیون توشیبا و به دست کارشناسان با تجربه این مرکز انجام می شود. معمولاً تلویزیون دستگاهی با کارکرد بالا به شمار می رود و میزان فعالیت آن در طول شبانه روز بیش از دیگر وسایل است. همین موضوع به تدریج باعث فرسودگی قطعات شده و مشکلاتی در تلویزیون ایجاد می کند که در نهایت تعمیر آن را به دنبال دارد. تلویزیون توشیبا مدل U775049 از تلویزیون های ال ای دی است که تصاویر را با کیفیت 4K به نمایش می گذارد.

این تلویزیون از موتور پیشرفته پردازشگر تصویر AMR برای بهبود سرعت حرکت تصویر استفاده می کند که قابلیت کاهش نویز تصویر را نیز دارد. به طور کلی این تلویزیون یکی از تلویزیون های هوشمند بوده و از قابلیت های متعددی برخوردار است. چنانچه از دارندگان این دستگاه هستید و قصد تعمیر آن را دارید، می توانید با مراجعه به نمایندگی تلویزیون توشیبا از خدمات تخصصی آن بهره مند شده و تمامی اشکالات آن را برطرف نمایید. برای آشنایی با خدمات این مجموعه توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

تعمیر تلویزیون توشیبا U775049

قطعات قابل تعمیر تلویزیون توشیبا U775049

تعداد قطعات الکترونیکی تلویزیون توشیبا U775049 چندان زیاد نیست اما همه این قطعات در ارتباط تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند. مین برد، برد تغذیه، پنل، بک لایت، اسپیکر، فلت و برد تی کان از جمله قطعات مهم به کار رفته در تلویزیون هستند. خرابی هر یک از این قطعات می تواند باعث بروز مشکلات متعددی در تلویزیون شود. برای مثال روشن نشدن دستگاه، خاموش و روشن شدن آن، قطع شدن تصویر، قطع شدن صدا، پرش تصویر، سو سو زدن تصویر، سیگنال نداشتن تلویزیون و… از جمله مشکلات رایج در تلویزیون بر اثر خرابی قطعات آن به شمار می روند. چنین مسائلی تعمیر تلویزیون توشیبا U775049 را به همراه خواهند داشت. تعمیر قطعات تلویزیون را در ادامه بررسی می کنیم.

تعمیر بردتغذیه تلویزیون توشیبا U775049

برد تغذیه، جریان الکتریکی و ولتاژهای قطعات را مدیریت و کنترل می کند. هر یک از قطعات تلویزیون نیازمند ولتاژهای مشخصی هستند. این ولتاژها توسط برد تغذیه یا برد پاور کنترل می شود. چنانچه برد تغذیه خراب شده و با مشکل مواجه شود، این ولتاژها بیشتر یا کمتر از حد مجاز به قطعات فرستاده می شوند. در نتیجه به قطعات آسیب وارد شده و عملکرد دستگاه نیز مختل می شود.

مهمترین نشانه های خرابی برد پاور شامل روشن نشدن دستگاه، استندبای شدن تلویزیون، ضعیف شدن نور تلویزیون، خاموش شدن ناگهانی دستگاه و مواردی از این دست می شود. در این شرایط باید در اسرع وقت برای تعمیر تلویزیون توشیبا U775049 اقدام کنید.

تعمیر مین برد تلویزیون توشیبا U775049

یکی دیگر از بردهای مهم، مین برد تلویزیون است. اگر تلویزیون را به بدن انسان تشبیه کنیم باید بگوییم که مین برد همانند سیستم عصبی عمل می کند. این قطعه که از قطعاتی چون پردازشگر، آی سی ها و ترانزیستورهای متعددی تشکیل شده، تمامی عملکردهای دستگاه را کنترل کرده و با همه قطعات در ارتباط می باشد. زمانی که شما تلویزیون خود را روشن می کنید اولین قسمتی که فعال می شود مین برد است. از این رو هر گونه خرابی و مشکل در این قطعه می تواند عملکرد دستگاه را تحت تأثیر قرار داده و باعث بروز مشکلات متعددی شود.

نکته مهم این است که در صورت نقص در مین برد اگر به موقع برای تعمیر تلویزیون توشیبا U775049 اقدام شود احتمال تعمیر این قطعه وجود دارد. اما اگر با همین شرایط همچنان از تلویزیون استفاده کنید ممکن است آسیب های مین برد به بخش های دیگر نیز سرایت کرده و خرابی های بیشتری ایجاد شود. پس برای جلوگیری از این مسئله و کاهش هزینه های تعمیر، با مشاهده کوچک ترین مشکل در تلویزیون، تعمیرکاران نمایندگی توشیبا را در جریان آن قرار دهید.

نمایندگی تلویزیون توشیبا

این مرکز علاوه بر تعمیر تلویزیون توشیبا، خدمات فروش تلویزیون را نیز ارائه می کند. در بخش فروشگاهی نمایندگی تلویزیون توشیبا، طیف گسترده ای از انواع تلویزیون های توشیبا عرضه گردیده است. با حضور در این فروشگاه می توانید تمامی مدل ها را از نزدیک مشاهده کرده و پس از کسب مشاوره از کارشناسان فروش، نسبت به خرید یک مدل دستگاه مناسب اقدام کنید. بخش تعمیرات نیز آماده ارائه خدمات تخصصی به کاربران تلویزیون های توشیبا است. کارشناسان فنی مستقر در این بخش از چندین سال تجربه درخشان در زمینه تعمیر تلویزیون برخوردار هستند و به خوبی با ساختار و اشکالات رایج و غیررایج تلویزیون آشنایی دارند. در صورت سپردن دستگاه خود به آنان، دستگاه را با همان کیفیت اولیه تحویل خواهید گرفت.

Rate this post