جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456

تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456 از جمله خدماتی است که در بخش تعمیرات دستگاه کپی نمایندگی توشیبا انجام می پذیرد. این بخش که به صورت اختصاصی به تعمیرات دستگاه فتوکپی می‌پردازد از جمله قسمت های فوق تخصصی این نمایندگی است که به دست تکنسین فنی زبده و باتجربه اداره می شود.

دستگاه کپی توشیبا Es-456 مناسب محیط های کاری با حجم کاری متوسط طراحی شده است. E-Studio 456 قابلیت اسکن داشته و نوع چاپ آن سیاه و سفید می باشد. این دستگاه حدود 60 کیلوگرم وزن داشته و با تونر اصلی خود می تواند تیراژی معادل 30000 برگ را چاپ می کند و از این نظر یک پرینتر با سرعت چاپ 45 برگ در دقیقه به حساب می آید.

دستگاه کپی TOSHIBA ES-456 قابلیت چاپ دو روی خودکار داشته و می تواند تا 299 برگ متوالی را کپی بگیرد. این دستگاه همچنین قابلیت فکس داشته و می تواند به شبکه بیسم نیز متصل گردد.

درصورتی که دستگاه کپی ای اس 456 را در اختیار داشته و قصد تعمیر آن را دارید، این مطلب می تواند راهنمایی های مفیدی به شما ارائه کند. همچنین شما می توانید درصورت بروز هرگونه مشکل و ایراد در دستگاه خود با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید. به طور کلی دستگاه فتوکپی توشیبا Es-456 ممکن است نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم داشت.

خدمات تخصصی تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456

دستگاه کپیEs-456  همچون سایر دستگاه های کپی ممکن است با مشکلات متعددی مواجه شود. این مشکلات گاه ناشی از کارکرد دستگاه و فرسودگی قطعات است و گاهی نیز ناخواسته به دلیل استفاده نامناسب از دستگاه بروز می کنند.

دستگاه های کپی هر از چندگاهی نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات مصرفی دارند. در صورتی که این سرویس ها به موقع انجام نشود احتمال خرابی دستگاه کپی بالا می رود. به طور کلی برای دستگاه کپی مشکلات و ایرادات زیادی پیش می آید و تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456 را به همراه خواهد داشت. در ادامه برخی از مهمترین تعمیراتی که ممکن است روی دستگاه کپی انجام شود را بررسی می کنیم.

تعمیر مین برد دستگاه کپی توشیبا Es-456

مین برد از قطعات اصلی دستگاه کپی محسوب می شود که نقش بسیار مهمی در عملکرد این دستگاه ادارد. چنانچه مین برد با مشکلی مواجه شود عملکرد دستگاه با اختلال جدی همراه خواهد بود.

بروز اختلال در این قطعه، عملکرد سایر اجزای دستگاه را تحت الشعاع قرار می دهد. برای رفع ایراد و جلوگیری از آسیب دیدگی کل مین برد، اختلالات ایجاد شده در آن می بایست در اسرع وقت برطرف شوند.

خاموش شدن دستگاه و روشن نشدن آن یکی از مهمترین نشانه های خرابی مین برد دستگاه کپی است. کارشناسان واحد تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456  با استفاده از مدرن ترین تجهیزات تعمیر دستگاه کپی، اشکالات مرتبط با سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، درگاههای خروجی و ورودی و مواردی از این دست را برطرف می سازند.

تعمیر بلید دستگاه کپی توشیبا Es-456

یکی از تعمیراتی که در فرآیند تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456 ممکن است صورت بگیرد، تعمیر بلید آن می باشد. وایپر بلید کار تمیز کردن سطح درام از تونر را برعهده دارد. بلید، تونرهای باقی مانده بر سطح درام را جمع کرده و آنها را به مخزن تونرهای ضایعاتی انتقال می‌دهد.

این کار سبب می شود چاپ باکیفیتی داشته و از ایجاد لکه و خط بر روی کاغذ جلوگیری شود. بنابراین خرابی بلید فتوکپی به دلیل تأثیر بر کیفیت چاپ اسناد، می‌بایست در اسرع وقت با تعمیر یا تعویض برطرف شود. تعمیر و تعویض بلید دستگاه فتوکپی توشیبا Es-456 یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی توشیبا است؛ این سرویس توسط کارشناسان با تجربه و توانمند انجام می شود.

تعمیر فتوکپی توشیبا Es-456 در محل

برای تعمیر هریک از قطعات دستگاه کپی می توانید از خدمات سرویس در محل دستگاه کپی توشیبا استفاده نمایید. در این سرویس، تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و دستگاه کپی شما را عیب یابی و تعمیر می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه فتوکپی توشیبا Es-456 برای رفع مشکل و تعمیرات آن با این مرکز تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر تعمیر دستگاه کپی در محل ثبت کنید. در اسرع وقت همکاران ما به محل شما آمده و سرویس مورد نظر را برای شما انجام می دهند.

نمایندگی فتوکپی توشیبا

نمایندگی فتوکپی توشیبا، واحد تخصصی فروش و تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی توشیبا می باشد. در این مرکز جدیدترین و باکیفیت ترین فتوکپی های شرکت توشیبا برای خرید عموم در پارت های مختلف قرار داده شده است. مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به بخش فروشگاهی نمایندگی فتوکپی توشیبا نسبت به خرید دستگاه کپی اقدام نمایند. همچنین در این مرکز خدمات تعمیرات تخصصی دستگاه کپی به کاربران ارائه می گردد. این خدمات توسط تیمی از باتجربه ترین و کارآمدترین تکنسین فنی و با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و گران قیمت به شما عرضه می گردد تا شاهد تعمیری باکیفیت و مطلوب بوده و نهایت بهره برداری را از دستگاه خود ببرید.

Rate this post