جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه و مشخصات کلی آن داشته باشیم. دستگاه کپی توشیبا 2000AC یکی از دستگاه های با کیفیت کمپانی توشیبا است که به دلیل کیفیت و سرعت بالا، قابلیت چاپ دوروی خودکار و قابلیت اتصال به شبکه بی سیم، بدل به یکی از پرطرفدارترین‌ها گشته است. دستگاه کپی Toshiba 2000AC با توجه به ویژگی‌هایی که دارد برای استفاده در مدارس، اداره‌ها، فروشگاه‌ها و شرکت‌ها مناسب  است.

این دستگاه توانایی آن را دارد که در هر دقیقه 35 صفحه برگ را کپی بگیرید. بزرگنمایی توسط این دستگاه از 25 تا 400 درصد امکان‌پذیر است. زمان گرم شدن دستگاه کپی توشیبا 2000AC، 20 ثانیه و زمان لازم برای نخستین کپی 3.7 ثانیه است. در بخش‌های آتی برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC شرح داده خواهد شد.

3.7/5(3 امتیاز)
تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC

مرکز تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC

برخی از شایع‌ترین اشکالات پیش آمده در فتوکپی توشیبا 2000AC در این بخش اشاره و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

ارور فتوکپی توشیبا 2000AC‌:

ارورهای دستگاه کپی توشیبا در واقع راهنمای تشخیص نوع اشکال پیش آمده در دستگاه هستند. به عبارتی دیگر، هرگاه دستگاه کپی، در حین کار دچار اختلال گردد، نوع اختلال پیش آمده توسط یک کد به کاربر اعلام می‌گردد. به دلیل فراوانی ارورهای دستگاه کپی توشیبا، امکان حفظ تمامی آنها وجود ندارد. بنابراین در صورت مواجهه با یک کدخطا و عدم آگاهی از شیوه رفع آن می‌توانید به دفترچه راهنمای دستگاه کپی مراجعه فرمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتر در باب تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC‌ را دریافت نمایید. (در بخش مقالات همین وبسایت برخی از ارورها و کدخطاهای مرتبط با دستگاه‌های کپی توشیبا توضیح داده شده است).

سیاه شدن برگه فتوکپی توشیبا 2000AC‌:

سیاه شدن برگه یکی دیگر از اشکالات شایع مشاهده شده در دستگاه‌های کپی ازجمله فتوکپی توشیبا 2000AC‌ است. در غالب موارد علت این اشکال تنظیم اشتباه دستگاه و یا دستکاری شدن تنظیمات قبلی است. اگر از کاربران حرفه‌ای و همیشگی دستگاه کپی باشید حتما می‌دانید که دستکاری تنظیمات دستگاه، باعث عدم تعادل در کنترل کپی و در نتیجه سیاه شدن کپی می شود. در صورت مواجهه با مشکل سیاه شدن برگه توسط دستگاه کپی بهترین کار، ریست کردن تنظیمات دستگاه است.

در صورتی که ریست کردن دستگاه، مشکل پیش آمده را حل نکرد، این احتمال وجود دارد که اشکال پیش آمده ناشی از تمام شدن تونر باشد. بنابراین تونر را نیز بررسی کرده و در صورت نیاز شارژ و یا تعویض نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتر در باب تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC‌ و شیوه‌ی رفع مشکل سیاه شدن برگه‌های کپی را دریافت نمایید.

کمرنگ زدن فتوکپی توشیبا 2000AC:

علت اصلی کمرنگ زدن دستگاه کپی را می توان غالباً در بخش کارتریج و تونر دستگاه جستجو کرد. زیرا اگر تونر یا کارتریج دستگاه کپی خالی یا خراب باشد، کپی‌های خروجی دستگاه کپی کمرنگ یا بی کیفیت خواهند بود. البته تنظیمات بد نرم افزاری و یا استفاده از کاغذهای نامرغوب نیز در چاپ کپی کمرنگ بی تأثیر نیست. اگر خطوط عمودی سفید رنگ یا بخشهای محو در صفحه ظاهر شوند، احتمالا اشکال پیش آمده به دلیل کمی میزان تونر است.

یکی دیگر از دلایل کپی کمرنگ می‌تواند کثیفی سطح بخش LSU در داخل دستگاه کپی باشد. در چنین وضعیتی بهتر است بخشهای داخلی دستگاه را تمیز نمایید. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال و سایر خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا تماس بگیرید.

کپی نگرفتن فتوکپی توشیبا 2000AC‌:

یکی از اشکالات مشاهده شده در دستگاه‌های کپی، مشکل کپی نگرفتن است. در صورت مواجهه با این اشکال توصیه می‌شود در وهله‌ی نخست از شارژ بودن کارتریج و سالم بودن آن مطمئن شوید. در بسیاری از موارد مشکل کپی نگرفتن دستگاه کپی به دلیل وجود اشکال در کارتریج دستگاه است. مورد دیگری که در صورت کار نکردن فتوکپی می‌بایست بررسی گردد، بخش تغذیه دستگاه است. البته باید توجه داشت که مشکل کپی نگرفتن ممکن است به علل متفاوتی روی دهد.

از همین رو در صورت مواجهه با این اشکال، نیاز است تا دستگاه کپی، به طور کامل بررسی شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس آن انجام شود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال و تعمیر فتوکپی توشیبا 2000AC‌ می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

نمایندگی فتوکپی توشیبا

نمایندگی فتوکپی توشیبا ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های کپی توشیبا به متقاضیان است. کاربرانی که قصد خرید دستگاه‌های کپی توشیبا را دارند می‌توانند به نمایندگی دستگاه کپی توشیبا مراجعه کرده و جهت خرید اقدام نمایند. سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی نیز با حضور در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا قابل دریافت است.

نمایندگی فتوکپی توشیبا در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه این مدل از دستگاه کپی و در بخش تعمیر بر ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا تمرکز دارد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی فتوکپی توشیبا -چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- مشمول گارانتی و ضمانت است.