جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO 330AC

شرکت نام آشنای توشیبا در زمینه ماشین های اداری دو محصول جدید را به صف دستگاه های MFP خود اضافه کرده است. دو مدل e-STUDIO 330AC و e-STUDIO 400AC با بهره گیری از عملکرد و و کاربرد مدل های موفق سایز A3 این شرکت و با ترکیب آن با فناوری های جدید، در طراحی فشرده تر و کوچکتر برای بازار هدف شرکت های کوچک و متوسط روانه بازار شده اند. در پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC از نسل جدیدی از ویژگی های امنیتی، فناوری های دوستدار محیط زیست و فضای ذخیره ابری و روش های نوین برای راحت تر کردن فرایند کار استفاده شده است.

به گفته (Keith Kmetz)، قائم مقام پروژه IDC ، توشیبا در پرینتر پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC  موفق شده است تا با استفاده از رابط جدید کاربری خود، کار با دستگاه را در کنار عملکرد خارق العاده آن تسهیل کند تا کاربران به صورت اتوماتیک فرایند های چاپ خود را در اندازه های فردی و یا کارهای گروهی پیگیری کنند. در این مقاله عملکرد، مشخصات ظاهری، اتصالات و امنیت  e-STUDIO 330AC/400AC در نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا مورد بررسی قرار گرفته است.

 

پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC

مشخصات ظاهری پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO 330AC

پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO 330AC در اندازه های 637 در 540 در 520 میلیمتر و در دو مدل 330AC و 400AC و با وزنی کمتر از 53 کیلوگرم به بازار معرفی شده است. یکی از تفاوت های این دو مدل در حجم سینی های کاغذ است. همچنین هر دوی این دو مدل با پرینت رنگی و یا سیاه و سفید در دسترس هستند. بدنه آن سیاه رنگ است و در قسمت بالا از یک کشوی تغذیه اسناد از نوع DSDF، اسکنر و در جلو از یک نمایشگر لمسی 10.1 اینچی شبیه به تبلت استفاده شده است.

این مدل از سری پرینترهای eStudio برای چاپ بر روی کاغذ سایز A4 طراحی شده است. دو سینی تغذیه موجود دارای ظرفیت استانداردی معادل 650 برگه (به ترتیب 500 و 150 برگ بر دو سینی اصلی و ذخیره) هستند که با اضافه کردن کاست تا حداکثر 3200 برگه قابل افزایش است. کشوی تغذیه اسناد اتوماتیک در بالا ظرفیتی معادل 100 برگ را داراست.

رابط کاربری e-BRIDGE در چاپگر چندکاره توشیبا e-STUDIO 330AC

توشیبا سعی داشته تا با بکارگیری این رابط کاربری که در مدل های A3  نیز دیده می شود، عملکردی روان و ساده را برای کاربران پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC فراهم سازد. در این رابط کاربری که نقطه قوتی برای محصولات توشیبا تلقی می شود، سعی شده است تا فرایند های چاپی مرسوم در دفاتر کاری در اندازه های فردی و یا دپارتمانی به صورت اتوماسیون درآمده و کاربر به آسانی با دسترسی به برنامه های چاپ متنوع به سرعت امور چاپی خود را انجام دهد.

اتصال به فضای ذخیره ابری در نمایشگر لمسی 10.1 اینچی و مرورگر تعبیه شده در این رابط کاربری به افراد اجازه می دهد تا به راحتی در بستر اینترنت به اسناد مختلف دسترسی داشته باشند. یک پردازنده 2 هسته ای، 4 گیگابایت رم و 320 گیگابایت حافظه رمزگذاری شده، در کنار پشتیبانی از زبان های چاپ PCL، PostScript، XPS و JPEG این محصول توشیبا را همراهی می کنند.

بیشتر بخوانید: در خرید پرینتر به چه نکاتی توجه کنیم؟

اتصالات در پرینتر MFP e-STUDIO 330AC توشیبا

برای اتصال به پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC راه های مختلفی در اختیار شما خواهد بود. اتصال به شبکه از طریق پورت استاندارد Ethernet و یا USB ممکن است. در صورت تمایل می توانید قابلیت اتصال از طریق بلوتوث  و اتصال بی سیم را نیز به این دستگاه اضافه کنید. همچنین از طریق نرم افزار e-BRIDGE Print & Capture قادر خواهید بود تا گوشی همراه هوشمند اندروید و یا iOS  خود را به دستگاه متصل کنید و اسناد مورد نظر خود را برای چاپ به دستگاه ارسال کنید.

عملکرد پرینتر  e-STUDIO 330AC/400AC MFP توشیبا

مدل 330AC، با ثبت زمان 5.7 ثانیه برای پرینت سیاه و سفید اولین برگه و زمان 7.2 ثانیه برای چاپ اولین برگه رنگی توانسته است سرعت و کارآمدی را برای چاپ انواع اسناد اداری، آموزشی ترکیب کند. این زمان در مدل 400AC کاهش بیشتری داشته تا اولین پرینت سیاه و سفید در 5.1 ثانیه و اولین پرینت رنگی در 6.3 ثانیه آماده تحویل شود. ظرفیت چاپ در مدل 330AC برای پرینت رنگی و سیاه و سفید 33 تا 35 برگ در دقیقه است. مدل 400AC با 42 برگ در دقیقه در این بخش نیز بهتر عمل کرده است.

کشوی تغذیه اسناد از نوع DSDF، با اسکن دورو 120 برگه در دقیقه سرعت را به محیط کار شما اضافه خواهد کرد. پرینت و کپی در این دستگاه حداکثر با دقت 600 در 600 dpi انجام می شود. همچنین شما قادر خواهید بود تا برای اسکن اسناد خود از یکی از گزینه های 100،150،200،300،400 و یا 600 dpi استفاده کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت اسکن برای ساخت فرم های الکترونیکی، انتقال فایل اسکن به فلش USB و یا فضای ابری SharePoint و Google Drive، و یا دسته بندی اسناد اسکن شده در پوشه بندی های مختلف اشاره کرد. همچنین امکان ارسال فکس در پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC وجود دارد.

امنیت در Toshiba e-STUDIO 330AC/400AC

با توجه به اتصال پرینتر چندکاره توشیبا e-STUDIO330AC  به شبکه کامپیوتری دفاتر و شرکت ها و جا به جایی اسناد در آن، بحث امنیت به یکی از مهمترین مسائل در این محصول تبدیل شده است. توشیبا در این زمینه نیز سعی داشته تا بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای همین منظور در حافظه دستگاه از یک سیستم رمزگذاری استفاده شده است تا در کنار سیستم حفاظتی بایوس (Bios) اطلاعات شما از حمله هکرها در امان باشد.

منبع

Rate this post