اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات لپ تاپ توشیبا

تعمیرات لپ تاپ توشیبا نیازمند حضور متخصصانی است که با قطعات و مدل های مختلف این محصول آشنایی داشته باشند و بتوانند با عیب یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع اختلالات آن را به کار گیرند. بی توجهی کاربر به موارد مذکور می تواند پیامدهای جبران ناپذیری در پی داشته باشد و امکان تعمیر دستگاه را برای همیشه منتفی سازد.

برای مثال حضور صاحب دستگاه در یک مرکز غیرمجاز و درخواست تعمیر لپ تاپ از افراد نابلد و غیرمتخصص سبب می گردد تا دستکاری های ناشیانه ای بر روی دستگاه اعمال گردد و نه تنها عیوب ایجاد شده در آن رفع نگردند بلکه خرابی های آن دوچندان شده و کیفیت این محصول به شدت تقلیل یابد.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات ارائه شده در این مرکز است که به دلیل پیاده‌سازی توسط تعمیرکاران زبده و متخصص از بالاترین سطح کیفی برخوردار است. کارشناسان این مرکز با تمرکز بر ساختار لپ تاپهای توشیبا و واکاوی تعداد بی‌شماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این محصول یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی آن را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا و انواع بوردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا

خدمات تعمیر لپ تاپ توشیبا

خدمات تعمیر لپ تاپ توشیبا، شامل کلیه سرویس هایی است که منجر به ترمیم و رفع مشکلات این دستگاه می گردد. مهندسین it در نمایندگی توشیبا بر این خدمات نظارت داشته و با دانش فنی و تجربه خود، سطح کیفی تعمیرات را ارتقا بخشیده اند. عمده خدمات این مرکز به دو گروه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شود که هریک در بر گیرنده ترمیم و رفع بخشی از مشکلات دستگاه می باشند. اگر مشکل دستگاه ناشی از نقص عملکردی در سیستم عامل یا برنامه ها باشد، نیاز به تعمیرات نرم افزاری دارد و در مواقعی که قطعات لپ تاپ توشیبا دچار مشکل شده باشند، تعمیرات سخت افزاری انجام می گردد.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ توشیبا

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ توشیبا یکی از اقداماتی است که در راستای رفع مشکلات این دستگاه در بخش های نرم افزاری انجام می شود. شاید تصور کنید که مشکلات این بخش تنها مربوط به نصب و ارتقاء ویندوز یا مواردی از این دست است. باید بگوییم که سخت در اشتباهید! تعمیر نرم افزاری، شامل بررسی و رفع مشکلاتی همچون: ویروسی شدن، حذف خود به خودی اطلاعات، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، عدم اجرای برنامه ها، هنگ کردن دستگاه در حین اجرای برنامه ها، صدور پیغام پر شدن حافظه،

مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و کرش کردن سیستم می شود. شناخت این ایرادها و روش های برطرف کردن آنها نیازمند دانشی است که تنها کارشناسان ارشد نرم افزار از آن برخودار هستند. متخصصین ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ توشیبا، از دانش تخصصی و تجربه کافی برای این منظور برخوردار بوده و قادر به رفع مشکلات نرم افزاری این محصول به بهترین شکل می باشند.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ توشیبا

اگرچه لپ تاپ ها ظاهر جمع و جور تری نسبت به کامپیوترهای قدیمی دارند، اما این بدان معنا نیست که قطعات کمتری دارند یا ساختار سخت افزاری آنها پیچیدگی ندارد. این محصول دارای قطعات سخت افزاری بی شماری است که بروز کوچکترین مشکل در هریک از آنها می تواند منجر به بروز مشکلات جدی در عملکرد کلی محصول شود. لازمه اصلی تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ توشیبا، شناخت کامل این قطعات است. مشکلاتی همچون: آسیب دیسک سخت، ثابت ماندن پیکسل ها، مشکلات تصویر، خرابی کیبورد و مشکلات تایپ، مشکلات رم، خرابی هارد، مشکلات ناشی از کارت گرافیک، ناتوانی باتری در حفظ شارژ، مشکلات صدا، داغ شدن بیش از حد لپ ‌تاپ و کند شدن سرعت دیسک سخت، از جمله رایج ترین موارد تعمیر این محصول در بخش سخت افزار هستند. فرایند تعمیر سخت افزاری لپ تاپ Toshiba با مهارت و تبحر ویژه ای در نمایندگی این شرکت انجام می گردد.

تعمیرات نرم افزاری Laptop
تعمیر لپ تاپ توشیبا
تعمیر لپتاپ toshiba

نمایندگی تعمیر لپ تاپ توشیبا

تعمیرات لپ تاپ توشیبا هم یکی دیگر از سرویس های تخصصی است که نمایندگی Toshiba به کاربران ارائه می دهد. یک تیم حرفه ای متشکل از برترین تعمیرکاران لپ تاپ در این مرکز، بر فرایند ترمیم نظارت داشته و از بروز هرگونه خطا در مراحل این کار جلوگیری می نمایند. مهندسین ارشد نرم افزار و سخت افزار در این مرکز، انواع مشکلات بخش های مختلف لپ تاپ را بررسی کرده و در سطحی حرفه ای ترمیم می نمایند.

همکاران ما با بهره گیری از دانش روز دنیا، مشکلات و اختلالاتی از جمله آسیب دیسک سخت، ثابت ماندن پیکسل ها، مشکلات تصویر، خرابی کیبورد و مشکلات تایپ، مشکلات رم، خرابی هارد، مشکلات ناشی از کارت گرافیک، ناتوانی باتری در حفظ شارژ، مشکلات صدا، داغ شدن بیش از حد لپ ‌تاپ و کند شدن سرعت دیسک سخت را به شکل حرفه ای و کامل برطرف می نمایند. همچنین مشکلاتی از قبیل ویروسی شدن، حذف خود به خودی اطلاعات، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، عدم اجرای برنامه ها، هنگ کردن دستگاه در حین اجرای برنامه ها، صدور پیغام پر شدن حافظه، مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و کرش کردن سیستم نیز در بخش نرم افزاری تعمیرات لپ تاپ توشیبا برطرف می شوند.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات توشیبا

نمایندگی توشیبا جهت دستیابی به مفهوم واقعی ارائه خدمات متمایز، هیچ گاه دست از تلاش برنداشته و به سازماندهی خویش ادامه داده است. در همین راستا تلاش های روز افزون این مرکز چه در بخش «تجهیزات» و چه در میان «کادر فنی» قابل ردیابی و مشاهده است. تمامی این تلاش ها جهت دستیابی به اهداف بلند مدتی است که در کسب رضایت کاربران توشیبا و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به آنان خلاصه میگردند.

«تجهیزات» نمایندگی توشیبا هر شش ماه مورد بررسی و معاینه کارشناسان قرار گرفته تا در صورت نیاز، تجهیزات مستهلک و قدیمی از این سیستم خارج شده و ابزار جدیدی جایگزین آنها گردند. «کادر فنی» نمایندگی توشیبا نیز -در بخش سخت افزاری و در بخش نرم افزاری- ملزم به حضور در دوره های تخصصی آموزش هستند که هر شش ماه یک بار با حضور اساتید بین المللی برگزار می گردند. جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات نمایندگی توشیبا هر یک از پارتهای موجود در ساختار خویش را به یک محصول اختصاص داده است از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی توشیبا و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، خدمات موردنیاز دستگاه خویش را دریافت دارید. واحدهای تعمیرات تخصصی توشیبا در بخش زیر معرفی شده اند.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا و اخبار مرکز تخصصی توشیبا

تعمیرات لپ تاپ توشیبا یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با توجه به ساختار ویژۀ این محصول با استفاده از تجهیزات سازگار با آن و به دست تیمی از متخصصان این حوزه انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات لپ تاپ توشیبا عملیات مورد نیاز جهت ترمیم و تعمیر دستگاه های معیوب را با درنظرداشتن ساختار خاص هر سری از لپ تاپ های توشیبا و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آنها پیاده می سازند و در این روند از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر بهره می برند.

تسلط و آشنایی کارشناسان این مرکز با ساختارهای گوناگون و ویژگی‌های منحصربه ‌فرد هریک از این محصولات، سبب گشته است تا کارشناسانِ تعمیر قادر به عیب یابی صحیح دستگاه و به تبع آن ارائه بهترین راهکار جهت رفع اختلالات ایجاد شده در لپ تاپ های توشیبا گردند. در ذکر تخصص و مهارت کارشناسان این مرکز به ذکر این نکته بسنده می کنیم که مدیریت مرکز تعمیرات توشیبا به دلیل اطمینان از زبدگی و تبحر کارشناسان مجموعه خویش، تمامی عملیات و تعمیرات انجام شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص و اختلال در دستگاه، آنرا به مرکز تعمیرات لپ تاپ توشیبا تحویل دهید و دستگاهی سالم و بی عیب و نقص را تحویل گیرید. کاربران گرامی می توانند برخی از اطلاعات و اخبار مرکز تخصصی توشیبا را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایند.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا و مقالات تعمیرگاه تخصصی توشیبا

تمامی کاربران در تلاشند تا در زمان بروز اختلال و عیب در دستگاه خویش تعمیرات مورد نیاز جهت رفع اختلالات پیش آمده را در یک مرکز مجاز و استاندارد انجام دهند، لیکن پرسش آن است که به واقع ویژگی های یک مرکز مجاز و استاندارد جهت دریافت خدمات تعمیرات لپ تاپ توشیبا کدامند.

به باور کارشناسان این حوزه یک مرکز مجاز در زمینه تعمیرات لپ ‌تاپ توشیبا می‌بایست ضمن بهره مندی از کارشناسان زبده و متخصص، دارنده پیشرفته‌ترین ابزارآلات مبتنی بر استانداردهای بین‌المللی تعمیرات لپ‌ تاپ باشد. بعلاوه این مرکز می‌بایست نسبت به تمامی خدمات ارائه شده توسط کارکنان خویش متعهد بوده و به عبارتی تعمیرات انجام شده توسط کارشناسان مرکز را ضمانت نماید. ویژگی شایان ذکر دیگر، کسب اجازه از صاحب دستگاه پیش از اقدام به تعویض و جابجایی هریک از قطعات در حین تعمیر لپ تاپ توشیبا می‌باشد.

در این زمینه می‌بایست تمامی عملیات تعمیر به اطلاع مشتری رسانده شود و عملیات تعمیر پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز گردد. ویژگی دیگر یک مرکز مجاز آن است که در صورت نیاز به تعویض قطعات می بایست از قطعات اصل و اورجینال استفاده گردد تا دستگاه دچار استهلاک تدریجی نشود و کیفیت اولیه خویش را بازیابد. وجود ویژگی‌هایی از این دست می‌تواند ما را نسبت به مجاز و معتبر بودن مراکز تعمیرات لپ تاپ توشیبا رهنمون سازد. شما کاربران گرامی می توانید دیگر مطالب و مقالات تعمیرگاه تخصصی توشیبا و مطالب مرتبط با تعمیرات لپ تاپ توشیبا و دیگر حوزه ها را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

نمایندگی توشیبا و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز توشیبا

شرکت چندملیتی و خوشه‌ای ژاپنی توشیبا در زمینه ساخت و تولید دستگاه‌ها و اجزای الکترونیکی (مثل حافظه‌های جانبی، کارت‌های حافظه، صفحات نمایشگر ال‌سی‌دی، سلول‌های سوختی برای تجهیزات تلفن همراه، نیمه‎هادی‌ها)، سیستم‌های زیرساخت اجتماعی(نظیر سیستم‌های برق قدرت، صنعتی، آسانسور، تجهیزات پزشکی، توربینهای نیروگاه‌های برق حرارتی، اسکنرهای دقیق پزشکی، کارت‌های آی‌سی ورودی درها)، محصولات دیجیتالی (مثل شبکه‌های دیجیتالی و رایانه‌ای، تجهیزات ارتباطات تلفن همراه، دی‌وی‌دی خوان‌ها، لپ‌تاپها) و لوازم خانگی (پلوپز با فشار خلاء، ماشین لباسشویی با مصرف کم انرژی، یخچال، تهویه مطبوع) فعالیت دارد.

شما کاربران گرامی می توانید دیگر اطلاعات مورد نیاز خود را درباره جدیدترین محصولات نمایندگی توشیبا و فناوری های به کار رفته در آنها را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیرات توشیبا وسوالات متداول تعمیرات تخصصی توشیبا

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات توشیبا به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم افزاری و سخت افزاری محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در تولیدات توشیبا می ‌باشند. با توجه به تأکید مدیریت مرکز تعمیرات توشیبا بر رعایت اصول مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم، تمامی کارشناسان فعال در این مرکز ملزم به اجرایی سازی تمامی خدمات و عملیات این مرکز بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی هستند.

تعمیرات توشیبا در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات توشیبا به اثبات رسیده است. کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا با بررسی تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های توشیبا و تدوین اشکالات شایع در آن‌ها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیرات توشیبا به‌کار بسته‌‌اند. شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر تخصصی دستگاه‌های توشیبا قلمداد می‌گردد. زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و ناکارآمد دستگاه است.

شما کاربران گرامی می توانید سوالات متداول تعمیرات تخصصی توشیبا را در رابطه با اشکالات شایع پیش آمده در دستگاه های توشیبا، شیوه رفع و حل اختلالات آنها و مواردی از این دست را با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین پاسخ های مرتبط را دریافت دارید.

تعمیرات لپ تاپ توشیبا

برخی از خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ توشیبا

 

 • بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ توشیبا
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای لپ تاپ
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در لپ تاپ توشیبا
 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت  ها و … )
 • تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ های توشیبا ( نوت بوک های توشیبا )
 • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و
 • رفع مشکلات مختلف [dt_tooltip title=”High Voltage”]های ولتاژ[/dt_tooltip] و …
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات

 نمایندگی توشیبا

سرویس سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های توشیبا در نمایندگی توشیبا

تعمیرات شارژر لپ تاپ توشیبا ( آداپتور لپ تاپ توشیبا )

تعمیرات کیبورد لپ تاپ توشیبا و تعویض کیبورد انواع لپ تاپ توشیبا ( نوت بوک توشیبا )

تعمیرات وایرلس لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات بلوتوث لپ تاپ توشیبا

تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ توشیبا ( wifi , bt )

تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ توشیبا

تعویض قاب و لولای شکسته انواع لپ تاپ توشیبا

نصب ویندوز  ، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) ،

رفع مشکلات  مدار SOUND  و مدار LAN ،

رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK ،  رفع مشکلات  مدار POWERING ،

رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تامین کننده ولتاژ CPU ،

تعمیرات مادربرد لپ تاپ توشیبا ( مادربرد نوت بوک توشیبا ) به صورت فوق تخصصی

تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ توشیبا (  مکانیکی و الکترونیکی ) ، سیلندر ، برد ، رفع بدسکتور ،

تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ توشیبا ( رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی )

تعمیرات باتری لپ تاپ توشیبا ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری

تعمیرات برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )

باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ توشیبا یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس

بروز رسانی انواع بایوس لپ تاپ توشیبا ( نوت بوک توشیبا )

تعمیرات مودم لپ تاپ توشیبا و تعویض انواع مودم لپ تاپ توشیبا (Modem )

ارائه خدمات تخصصی تعمیرات LCD لپ تاپ توشیبا ، تعمیرات LED لپ تاپ توشیبا

تعویض  LCD و LED لپ تاپ توشیبا ( نوت بوک توشیبا )

تعمیرات گرافیگ لپ تاپ توشیبا و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ توشیبا (VGA)

تعمیرات لپ تاپ توشیبا / تعمیرات نوت بوک توشیبا

Rate this post