جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

فتوکپی توشیبا

شرکت توشیبا یک شرکت چندملیتی ژاپنی است که در زمینه الکترونیک، تجهیزات الکترونیک و تکنولوژی اطلاعات فعالیت می‌کند و مقر آن در توکیو پایتخت ژاپن است. کمپانی توشیبا در سال ۱۹۳۹ تاسیس شد، و نام نخستی که بر آن نهاده شد کی کی الکتریک شیبورای توکیو (گرفته شده از نام محله شیبورای توکیو) بود. در طول چند دهه اخیر، عمده فعالیت شرکت توشیبا در گروه محصولات دیجیتال، گروه وسائل و اجزای الکترونیک، گروه سیستم‌های زیربنایی، و شرکت وسائل خانگی مصرفی توشیبا بوده است. علاوه بر این محصولات، کمپانی توشیبا فعالیت ویژه‌ای نیز در تولید و ساخت دستگاه‌های کپی و تجهیزات چاپ دارد.

تنوع موجود در میان دستگاه‌های فتوکپی توشیبا، این امکان را فراهم نموده است تا کاربران بتوانند با فراغ بال و خیالی آسوده، اقدام به انتخاب دستگاه کپی مورد نظر خود نمایند. دستگاه‌های فتوکپی توشیبا در انواع و مدل‌های متنوعی ارائه شده‌اند: دستگاه کپی توشیبا ساده، دستگاه کپی توشیبا پیشرفته، دستگاه کپی توشیبا رنگی، دستگاه کپی توشیبا سیاه سفید و دستگاه‌ فتوکپی توشیبا چندکاره. با چنین تنوعی، هریک از کاربران قادر خواهند بود تا با توجه به نیازهای خود و کاربری مدنظر، دستگاه و مدل مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

فتوکپی توشیبا

پرفروش‌ترین، ارزانترین و گرانترین‌ دستگاه های‌ فتوکپی توشیبا

در این بخش به ترتیب برخی از پرفروش‌ترین، ارزانترین و گرانترین دستگاه‌های فتوکپی توشیبا معرفی شده است. توجه داشته باشید در انتخاب دستگاه فتوکپی مورد نیازتان به مواردی چون پرفروش‌ترین و یا فاکتورهای اینچنینی بسنده نکنید و سایر آیتم‌های مهم در خرید دستگاه کپی را مدنظر قرار دهید. در صورتی که آشنایی چندانی با ساختار دستگاه‌های کپی ندارید می‌توانید جهت کسب اطلاعات و مشاوره‌های تخصصی با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی توشیبا تماس بگیرید.

ارزانترین دستگاه‌های فتوکپی توشیبا

 • دستگاه فتوکپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303A
 • دستگاه کپی توشیبا مدل Es-2077
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303AM
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2309A

پرفروش‌ترین دستگاه های‌ فتوکپی توشیبا

 • دستگاه کپی چاپ دوروی توشیبا مدل e-STUDIO 2309A
 • دستگاه کپی دوروی توشیبا مدل Es-2006
 • دستگاه فتوکپی توشیبا مدل ۸۵۶se
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 657
 • دستگاه کپی توشیبا مدل Es-2507

گران‌ترین دستگاه‌های فتوکپی توشیبا

 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 4508A
 • دستگاه فتوکپی توشیبا مدل e-STUDIO 3008A
 • دستگاه کپی توشیبا مدل se307
 • دستگاه کپی چاپ دورو توشیبا مدل Es-2007

مشاوره برای خرید دستگاه فتوکپی توشیبا

پیشنهاد کارشناسانِ مرکز کپی آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در این مرکز درباره قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا، امکانات و کارایی آن و … بهره‌مند گردید. کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود. معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده از نظر قیمت دستگاه کپی و سایر ویژگی‌ها، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در  نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا است.

لینک های مفید

تعمیرات فتوکپی توشیبا

تعمیرات فتوکپی توشیبا یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده توسط مجموعه مهندسان مرکز تعمیر توشیباست که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دو شیوه «تعمیر در مرکز» و «تعمیر در محل» انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات کپی توشیبا با تجربه بیست ساله در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های کپی و به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت سخت افزار ایران، این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که تمامی خدمات مرتبط با این حوزه با رعایت تمامی پارامترهای مطرح شده از سوی کارخانه سازنده ارائه گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات فتوکپی توشیبا –جز مواردی معدود- شامل گارانتی و ضمانت است. مدت زمان گارانتی بسته به نوع سرویسی متفاوت است و پیش از تعمیر دستگاه فتوکپی به صاحب دستگاه اعلام می‌گردد.

نمایندگی تعمیرات توشیبا

تعمیرات توشیبا در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بسیاری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیر به اثبات رسیده است. کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا با بررسی تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های توشیبا و تدوین اشکالات شایع در آن‌ها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیرات توشیبا به‌کار بسته‌‌اند. جهت آشنایی با تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات توشیبا به بخش زیر مراجعه شود.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا با تجهیز کارشناسان خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در این دو حوزه مطرح سازد. نمایندگی توشیبا در بخش «فروش» عرضه‌کنندۀ تمامی تولیدات کمپانی توشیبا و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات توشیبا است. خدمات ارائه شده در این مرکز، محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی توشیبا را در برمی‌گیرد؛ خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، فتوکپی، پرینتر، تلفن همراه، هارددیسک، تلویزیون و … هستند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌ سازنده مطرح شده‌اند.

برای دسترسی به  دیگر مطالب سایت در زمینه اخبار، مقالات، سوالات متداول و محصولات به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

محصولات توشیبااطلاعات بیشتر »
سوالات متداول توشیبااطلاعات بیشتر »
اخبار توشیبااطلاعات بیشتر »
مقالات توشیبااطلاعات بیشتر »
Rate this post