جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا

پیش از پرداختن به آموزش تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا ، بد نیست نگاهی به ساختار این محصول و عملکرد آن در دستگاه کپی داشته باشیم. دولوپر که که اصطلاحاً به آن پودر سنگین نیز گفته می‌شود دارای حالت مغناطیسی است. کار این ماده در دستگا‌های کپی انتقال تونر بر روی درام است، بدین ترتیب که دولوپر با چرخش، پودر را بر سطح درام ساییده و درام آن را بر روی سطح کاغذ به چاپ می‌رساند.

به دلیل خاصیت مغناطیسی‌ای که دولوپر دارد، باید توجه داشت که در حین انتقال آن به دستگاه کپی، هیچ‌گونه ناخالصی و شی خارجی با آن مخلوط نگردد. چرا که این موضوع افت کیفیت چاپ را در پی خواهد شد. یکی از نشانه‌های این افت، ظاهر شدن رگه‌های سفید بر روی کاغذ است.

در ارتباط با دولوپر دستگاه کپی بد نیست بدانید که خود دولوپر در دستگاه یک ماده مصرفی نیست. به عبارتی دیگر دولوپر در دستگاه‌های کپی به شکل فیزیکی مصرف نمی‌شود با این وجود در مدت زمان مشخصی کیفیت خود را از دست می‌دهد. در این شرایط لازم است کاربر و یا کارشناس تعمیر دستگاه کپی جهت تعویض آن اقدام نمایند. د

ولوپر ظاهری همچون براده آهن دارد و در بازار علاوه بر پاکت های مخصوص، در قوطی های آلمینیومی نیز به فروش می‌رسد. در بخش‌های آتی آموزش تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی دستگاه کپی توشیبا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا تماس بگیرید.

تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا

چند نکته درباره دولوپر دستگاه کپی توشیبا

در ارتباط با دولوپر دستگاه کپی بد نیست بدانید که خود دولوپر در دستگاه یک ماده مصرفی نیست. به عبارتی دیگر دولوپر در دستگاه‌های کپی به شکل فیزیکی مصرف نمی‌شود، با این وجود در مدت زمان مشخصی کیفیت خود را از دست می‌دهد. در این شرایط لازم است کاربر و یا کارشناس تعمیر دستگاه کپی جهت تعویض آن اقدام نمایند.

برای تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا توصیه کارشناسان آن است که از بهترین محصول دولوپر موجود در بازار استفاده شود چرا این ماده نقش اساسی در افزایش و یا افت کیفیت چاپ، دارد. ضمن آنکه پایین بودن کیفیت دولوپر، علاوه بر تاثیر منفی بر کیفیت چاپ، تأثیر بسزایی نیز در افزایش مصرف تونر دستگاه و به تبع آن افزایش هزینه‌های جاری دستگاه کپی خواهد داشت.

نکته دیگر آنکه در صورت تهیه دولوپر و تونر به این نکته توجه داشته باشید که نگهداری از این دو ماده می‌بایست در یک دمای پایین و هوای خشک انجام شود. چرا که نگهداری از تونر در دمای زیاد و با رطوبت بالا، علاوه بر افت کیفیت، سبب چسبیدن ذرات تونر به هم و متأثر شدن دولوپر از این مسئله می‌گردد.

در بخش‌های آتی آموزش تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی دستگاه کپی توشیبا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا تماس بگیرید.

فیلم آموزش تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا

اگر شما نیز قصد تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا را دارید، اما شیوه صحیح انجام این کار را نمی‌دانید می‌توانید به مراجعه به بخش زیر و دانلود فیلم آموزش تعویض دولوپر دستگاه کپی، شیوه صحیح این کار را فرابگیرید.. توصیه می‌شود با مشاهده پیغامی از سوی دستگاه مبنی بر فرارسیدن زمان تعویض دولوپر، سریعاً نسبت به تعویض دولوپر اقدام کنید.

زیرا عدم توجه به افت کیفیت دولوپر نه تنها هزینه‌ی چاپ را بالا می‌برد بلکه باعث افت شدید در چاپ می گردد. توجه داشته باشید که گاهی پس از تعویض دولوپر، چراغ مربوط به نیاز به تعویض دولوپر همچنان روشن می‌ماند که در این شرایط بسته به مدل دستگاه می‌بایست عمل ریست کردن کنتور دولوپر انجام شود.

در صورت مشاهده فیلم آموزشی و نیاز به راهنمایی‌هایی بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا تماس بگیرید. اطمینان داشته باشید که کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما خواهند بود. نکته آخر آنکه در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی دستگاه کپی توشیبا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

کاربران کلیه مدلهای دستگاه کپی توشیبا می‌توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. همانگونه که می‌دانید اکثریت قریب به اتفاق سرویس‌های مرتبط با دستگاه‌های کپی به دلیل ابعاد بالای این دستگاه‌ها و عدم امکان جابجایی‌شان، به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد.

از این رو شما کاربران گرامی در صورت نیاز به هر گونه سرویس مرتبط با دستگاه‌های کپی توشیبا کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در این وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا تماس گرفته و نوع سرویس مورد نیاز خود را ثبت نمایید.

برخی از خدمات مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ارائه می‌گردد عبارت است از: تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی، تعمیر کاغذ کش کپی توشیبا، تعمیر برد پاور دستگاه کپی توشیبا، تعمیر بلید دستگاه فتوکپی توشیبا، تعمیر درام کپی توشیبا، تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا ، شارژ کارتریج کپی توشیبا و … .

Rate this post