جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی توشیبا

نمایندگی مجاز توشیبا در راستای ارائه ی خدماتی بهتر به کاربران در تلاش است تا به طور روز افزون خدمات خود را افزایش دهد.  تضمین کیفیت و مشتری مداری از اصول اولیه ی نمایندگی رسمی توشیبا می باشد. کلیه ی خدمات این مجموعه تحت نظر مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود. نمایندگی مجاز توشیبا در دو شعبه ی تهران و کرج به خدمات رسانی کاربران گرامی می پردازد. نمایندگی مرکزی توشیبا گروه ی از برترین مشاوران را گرد هم آورده است و امکان خریدی هوشمندانه را برای مشتریان فراهم کرده است. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی توشیبا کلیه ی اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص مشخصات فنی هر محصول و کاربری آن ها را از مشاوران دریافت کنید. در ادامه به بررسی خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز توشیبا می پردازیم.

نمایندگی مجاز توشیبا

خدمات نمایندگی مجاز توشیبا

بخش دیگری از خدمات نمایندگی مجاز توشیبا شامل تعمیرات انواع تولیدات این کمپانی می باشد. دسترسی این مجموعه به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات سبب شده تا تعمیر انواع دستگاه های توشیبا از جمله تلویزیون ، تبلت ، لپ تاپ  ،دستگاه کپی و … امکان پذیر باشد. همچنین تعویض قطعات آسیب دیده ی انواع دستگاه های توشیبا در این نمایندگی توسط متخصصان مجرب و حرفه ای انجام می شود. آسیب دیدگی ، ترک خوردن و یا شکستگی قطعات مشکلات بسیاری را برای این دستگاه ها به وجود می آورد، به همین منظور مهندسان این مجموعه با استفاده از قطعات اورجینال کیفیت و کارایی اولیه ی دستگاه ها را به آن ها بر می گردانند. به یاد داشته باشید تنها استفاده از نمونه ی اورجینال امکان استفاده ی مجدد از دستگاه و بازگردانی کیفیت اولیه را ایجاد می کند. تعویض قطعات انواع تلبت توشیبا، تعویض قطعات دستگاه کپی های رومیزی و ایستاده و … از جمله خدماتی است که در نمایندگی مجاز توشیبا ارائه می شود. کلیه ی خدمات ارائه شده در این مجموعه برای کاربران تضمین می شود.

چرا نمایندگی Toshiba

تکریم حقوق مشتریان از اساسی ترین دلایلی است که باعث می شود کاربران نمایندگی مجاز توشیبا را به عنوان اولین گزینه انتخاب کنند. از دیگر دلایلی که سبب می شده تا اغلب کاربران به نمایندگی توشیبا اعتماد داشته باشند بهره مندی آن از متخصصان دوره دیده و حرفه ای می باشد که تعمیرات درست محصولات را تضمین می کند. مهندسان واحد تعمیرات با عیب یابی های دقیق تمامی بخش های دستگاه را بررسی کرده و در صورتی که تعمیرات آن ها امکان پذیر باشد دستگاه را تعمیر می کنند و در صورتی که به تعویض قطعه نیاز باشد قطعه ی فرسوده را با یک نمونه ی اصلی جایگزین می کنند. از دیگر دلایل اعتماد کاربران به نمایندگی رسمی توشیبا تضمین کیفیت تمامی خدمات ارائه شده می باشد.

Rate this post