اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات لپ تاپ Toshiba

تعمیرات لپ تاپ Toshiba یکی دیگر از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی توشیباست که در پارتی مجزا و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌شود. تعمیرات لپ تاپ Toshiba در این مرکز منحصر به سرویس خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این دستگاه را شامل می‌گردد.

دارندگان این دستگاه می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اختلال و ناکارآمدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات لپ تاپ Toshiba مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های موردنیاز را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات لپ تاپ toshiba

تعمیرات لپ تاپ toshiba و دیگر واحدهای تعمیرات Toshiba

تعمیرات لپ تاپ Toshiba در این مرکز با استفاده از سازگارترین تجهیزات و توسط تیمی از زبده‌ترین کارشناسان انجام می‌پذیرد. تجهیزات بکار رفته در مرکز تعمیرات لپ تاپ Toshiba پس از آزمون و خطاهای بسیار و تعیین سطح سازگاری و کیفیت، توسط تیم پشتیبانی این مرکز خریداری گشته و در اختیار کارشناسان این مرکز قرار گرفته‌اند. از این رو بالاترین تأثیر و کارامدی را در تعمیرات این دستگاه دارند.

تعمیرات لپ تاپ Toshiba و انواع بوردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV2300 و دیگر تجهیزات تعمیر و ابزارآلات لحیم‌کاری روز دنیا انجام می‌گیرد. واحدهای تعمیرات Toshiba در بخش زیر معرفی می‌گردند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ Toshiba

عموماً تشخیص اینکه ال سی دی لپ تاپ  Toshiba نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد. اگر لپتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد.

اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد. اشکالات و سرویس های مربوط به مادربرد می بایست توسط تعمیرکاران تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ  Toshiba انجام شود و تا زمانی که مشکل رفع نشود صفحه نمایش کار نمی‌کند. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی لپ تاپ شما دچار شکستگی شده و نیاز به تعویض دارد می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ Toshiba و حضور در پارت تخصصی تعمیر ال سی دی لپ تاپ Toshiba سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاهخود را دریافت نمایید.

خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ Toshiba

 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ‌تاپ toshiba
 • رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ تاپ toshiba
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع laptop toshiba
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ toshiba (مکانیکی و الکترونیکی)… سیلندر، برد، رفع بدسکتور
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک در مرکز تعمیرات لپ تاپ toshiba‌
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ toshiba (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیر تخصصی انواع شارژر لپ تاپ toshiba ( آداپتور )
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ toshiba
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ تاپ toshiba
 • سرویس های نرم افزاری لپ تاپ toshiba: نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ تاپ toshiba
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم
 • به‌روز رسانی انواع بایوس و نیز گشایش قفل لپ‌تاپ toshiba
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ‌تاپ toshiba به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • تعمیرات هارد لپ تاپ toshiba : گشایش و بروزرسانی انواع پسورد بایوس و هارد
 • رفع مشکلات مدار POWERING

دیگر خدمات مرکز تعمیرات لپ تاپ Toshiba

 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ تاپ toshiba (رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی)
 • تعمیرات لپ تاپ Toshiba در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ toshiba
 • تعمیر و تعویض انواع مودم
 • بازیابی اطلاعات لپ ‌تاپ با دستگاه PC3000
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
 • رفع مشکلات مدار SOUND و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار RTC و مدار CLOCK
 • تعمیرات کیبورد لپ‌تاپ toshiba : تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ ‌تاپ (نوت بوک)
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ toshiba
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپتاپ toshiba

اخبار لپ تاپ toshiba و دیگر خبرها

اخبار لپ تاپ Toshiba و سایر محصولات این برند را می‌توانید با مراجعه به بخش زیر دنبال نمایید. کارشناسان ما در مرکز وب نمایندگی توشیبا تازه‌های فناوری و تولیدِ این برند پرطرفدار را رصد کرده و از طریق فضای زیر با شما به اشتراک می‌گذارند. معرفی جدیدترین محصولات توشیبا، معرفی نوین‌ترین فناوری‌های بکار رفته در لپ‌تاپ ها و سایر تولیدات توشیبا، شرح رویدادها و تازه‌های مرتبط با این کمپانی تنها قسمتی از محتوای این بخش است.

افزون بر این در صورت نیاز به تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی محصولات توشیبا می‌توانید سرویس‌های موردنیاز خود را با مراجعه به نمایندگی توشیبا دریافت نمایید. نمایندگی توشیبا ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ Toshiba و سایر تولیدات این برند محبوب و خوش نام است.

مقالات لپ تاپ toshiba و دیگر مقالات

مرکز تعمیرات لپ تاپ toshiba فعالیت خود را همزمان با ورود لپ‌تاپ ها به درون کشور آغاز کرده و همگام با تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را بروزرسانی ساخته است. مدیریت این مرکز همواره با برگزاری دوره‌های تخصصی تعمیر برای کارشناسان خویش، درصدد همگام‌ سازی مباحث نظری و فنی کارشناسان تعمیرات لپ تاپ با تکنولوژی‌های روز دنیا بوده است. (حضور در این دوره‌‌ها برای کارشناسان تعمیرات لپ تاپ الزامی است).

خروجی این دوره‌ها متخصصانی متبحر بوده است که با به‌روزترین متدها و تکنیک‌های تعمیر آشنا گشته‌ و قادر به رفع تمامی عیوب موجود در این دستگاه گشته‌اند. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش زیر و مطالعه مقالات لپ تاپ toshiba و دیگر مقالات، بخشی از اطلاعات و دانش فنی مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

انواع لپ تاپ toshiba و دیگر محصولات toshiba

نمایندگی toshiba با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در این دستگاه را رفع و برطرف نمود.

این مرکز با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ Toshiba و دیگر دستگاه‌های هوشمند این کمپانی خوش‌نام مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. انواع لپ تاپ toshiba و دیگر محصولات toshiba در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات toshiba

تعمیرات لپ تاپ toshiba تا حصول نتیجه نهایی در این مرکز ادامه خواهد داشت و آنچه که شما کاربران گرامی در پایان کار تحویل خواهید گرفت یک دستگاه سالم و بی‌عیب و نقص است که تمامی عیوب و اشکالات آن رفع و برطرف شده است.

مرکز تعمیرات toshiba به دلیل بهره‌مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با متخصصان این حوزه توانایی رفع تمامی عیوب و ایرادات ایجاد شده در دستگاه‌های toshiba را داراست. شما کاربران گرامی می‌توانید پرسش‌های خویش در رابطه با تعمیرات toshiba را از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب سایت و بخش سوالات متداول تعمیرات toshiba ، با کارشناسان ما در میان بگذارید.

نمایندگی toshiba

نمایندگی toshiba با تجهیز کارشناسان خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در این دو حوزه مطرح سازد. نمایندگی توشیبا در بخش «فروش» عرضه‌کنندۀ تمامی تولیدات کمپانی توشیبا و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات توشیبا از جمله تعمیرات لپ تاپ Toshiba است.

خدمات ارائه شده در این نمایندگی toshiba ، محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی توشیبا را در برمی‌گیرد. خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، فتوکپی، پرینتر، تلفن همراه، هارددیسک، تلویزیون و … هستند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز -اعم از آموزش تعمیرات توشیبا ، فروش محصولات و تعمیرات – مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌ سازنده مطرح شده‌اند.

Rate this post