جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا

تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی توشیبا است که توسط کارشناسان بخش سخت‌افزار تعمیرات لپ‌تاپ انجام می‌پذیرد. دارندگان لپ‌تاپ‌های توشیبا می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در این بخش از دستگاه خویش به مرکز تعمیرات لپ‌تاپ توشیبا مراجعه کرده و با حضور در پارت تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا سرویس‌های موردنیاز را دریافت نمایند.

قاب‌های معیوب در این مرکز مورد بررسی‌های کارشناسی قرار گرفته تا پس از تعیین سطح خرابی شان، در صورت امکان تعمیر و یا تعویض گردند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز –اعم از سرویس‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری- مشمول گارانتی و ضمانت است و سرویس‌های ارائه شده تا بهبود و بازیابی کامل کیفیت دستگاه ادامه خواهد داشت.

تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا

تعویض و تعمیر قابل لپ تاپ توشیبا

لپتاپ‌هایی که با مشکل شکستگی در قاب به این مرکز تحویل داده می‌شوند، توسط کارشناسان بخش تعمیر مورد بررسی قرار می‌گیرند تا امکان تعمیر و یا تعویض آنها مورد بررسی قرار گیرد. در صورتیکه مشکل پیش آمده در قاب لپ تاپ، شکستگی و یا ترک باشد، این اشکال عموماً قابل رفع است. برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا با چسب‌های مخصوصی محل شکستگی را می‌چسبانند، سپس اقداماتی انجام می‌دهند که تا حد امکان محل چسب کاری دیده نشود.

اگر امکان ترمیم و تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا وجود نداشته باشد، قاب شکسته تعویض می‌شود. گاه اشکالاتی نیز در درب لپ‌تاپ ایجاد می‌شود که عموماً بدلیل خرابی لولا یا قاب یا شاسی است. برای پیشگیری از بروز این اشکالات، می‌توان از طلق‌های محافظ قاب استفاده کرد. توجه داشته باشید که نباید طلق استفاده شده تمامی قاب را بپوشاند زیرا این کار از تهویۀ هوا و خنک شدن لپ‌تاپ در حین کار جلوگیری می کند.

نکات مهم در ارتباط با نگهداری از قاب لپ تاپ

هرگز از دستمال کاغذی برای پاک کردن صفحه نمایشگر و قاب استفاده نکنید. استفاده از محلول‌های تمیز کننده که پایه آمونیاکی دارند نیز برای تمیز کردن صفحه نمایشگر ممنوع است. در صورت نیاز به محلول پاک کننده می‌توانید از مخلوط ایزوپروپیل الکل و آب استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که همیشه محلول را بر روی پارچه اسپری کنید و از اسپری کردن مستقیم بر روی صفحه نمایشگر پرهیز کنید. جهت کشیدن پارچه بر روی صفحه نمایشگر از چپ به راست و از بالا به پایین است. جهت پیشگیری از بروز اشکالاتی نظیر شکستگی و خرابی قاب لپ‌تاپ می‌توانید از طلق‌های محافظ استفاده کنید. لیکن قبل از اقدام به این کار از نحوه تهویه هوا در لپ‌تاپ مطلع شوید.

نکته آخر آنکه برای تمیز کردن قاب لپ‌تاپ بهتر است از پارچه کتانی نم‌دار استفاده کرد. درهر حال شما کاربران گرامی در صورت مواجه با هر گونه اشکال و ناکارآمدی در این بخش از دستگاه خویش می‌توانید به مرکز تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا مراجعه نمایید و تخصصی‌ترین خدمات و سرویس‌های مرتبط را دریافت کنید.

تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا و یا تعویض آن منوط به داشتن یک قاب مشابه است. به عبارتی دیگر تعویض قاب نمایشگر لپ‌تاپ در صورتی امکان پذیر است که تعمیرگاهی که به آن مراجعه کرده‌اید، قابی مشابه قاب لپ تاپ شما داشته باشد.

اگرچه در غالب موارد قاب‌های مشابه به سختی یافت می‌شوند اما مرکز تعمیرات توشیبا برخوردار از آرشیو جامعی از کلیه لوازم جانبی لپتاپ‌ها به ویژه قاب‌های لپ‌تاپ توشیبا است. تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا در این مرکز بر اساس هزینه مصوب اتحادیه تعمیرکاران، در کمترین زمان و با نمونه اورجینال و شرکتی انجام می پذیرد.

خدمات تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا

برخی از خدمات مرکز تعمیر قاب لپ تاپ توشیبا عبارتند از:

  • تعمیر قاب انواع لپ تاپ و تبلت ، دوربین دیجیتال و کلیه قاب‌های پلاستیکی و فلزی
  • تعمیر لولای ( تعمیر لولا ) انواع لپ‌تاپ به صورت تاشو و گردشی
  • جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب‌های پلاستیکی لپ تاپ توشیبا
  • ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی لپ تاپ توشیبا
  • تعمیر لولای شکسته لپ تاپ توشیبا
  • تعمیر قاب لپ‌تاپ توشیبا
  • تعویض قاب لپ تاپ Toshiba
  • ترمیم و جوش پلاستیک قاب لپ تاپ توشیبا
  • تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ توشیبا
خدمات قاب لپ تاپ توشیبا

نمایندگی توشیبا و سایر واحدهای تعمیرات توشیبا

نمایندگی توشیبا با تجهیز کارشناسان خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر توانسته است خود را بعنوان یکی از مراکز پیشرو در این دو حوزه مطرح سازد. نمایندگی توشیبا در بخش «فروش» عرضه‌کنندۀ تمامی تولیدات کمپانی توشیبا و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهنده تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات توشیبا نیز تعمیر قاب لپ‌تاپ توشیبا است.

خدمات ارائه شده در این مرکز، محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی توشیبا را در برمی‌گیرد. خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، فتوکپی، پرینتر، تلفن همراه، هارد دیسک، تلویزیون و … هستند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌ سازنده مطرح شده‌اند. سایر واحدهای تعمیرات توشیبا هم خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهند.

Rate this post