جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

سرویس اسپلیت توشیبا

مرکز سرویس اسپلیت توشیبا با بهره مندی از سال‌ها تجربه و استفاده از بروزترین تجهیزات، کلیه تعمیرات و سرویس های این دستگاه را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. سرویس اسپلیت توشیبا در این مرکز با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات این دستگاه به اثبات رسیده است.

کارشناسان این شرکت در طول ساعات کاری درج شده در وب سایت، آمادگی کامل جهت ارائه تخصصی ترین خدمات سرویس اسپلیت توشیبا را به هموطنان عزیز دارا می ‌باشد.

سرویس اسپلیت توشیبا

اگرچه انجام بخشی از سرویس اسپلیت توسط اشخاص عادی امکان‌پذیر است، اما کارشناسان امر توصیه می‌کنند که تمامی تعمیرات و خدمات مرتبط با سرویس اسپلیت توشیبا به دست کارشناسان این حوزه انجام پذیرد. این امر ضمن پیشگیری از بروز برخی خرابی‌ها -که ممکن است به دلیل مبتدی بودن افراد در حین دستگاه ایجاد می‌شوند- سبب بالا رفتن راندمان اسپلیت -به دلیل انجام صحیحِ سرویس اسپلیت توسط یک سرویس‌کار حرفه‌ای- می‌گردد.

ضرورت سرویس اسپلیت توشیبا

کارشناسان امر توصیه می کنند که سرویس اسپلیت توشیبا پس از بررسی دستگاه و تشخیص ضرورت این کار انجام پذیرد. زیرا  توجه به این کار تأثیر بسزایی در کاهش مصرف برق موثر خواهد داشت. سرویس اسپلیت توشیبا، از آن روی صورت می گیرد که قطعات این دستگاه یعنی فیلترها، کویل‌ها و پره‌های اسپلیت در صورت عدم گردگیری کارکرد خو.یش را به مرور از دست می دهند.

در صورتی که تعمیر و سرویس اسپلیت توشیبا مورد توجه قرار نگیرد عملکرد این دستگاه پس از چند سال دچار یک افت و کاهش مداوم خواهد شد و این به معنی افزایش مصرف انرژی به طور پیوسته خواهد بود. متأسفانه این باور غلط در میان برخی از کاربران عادی دستگاه اسپلیت وجود دارد که سرویس اسپلیت عمل بیهوده‌ای است در حالی که توجه به این کار و سرویس دوره ای اسپلیت می تواند نقش بسزایی در افزایش راندمان و عمر مفید این دستگاه داشته باشد.

سرویس اسپلیت توشیبا هزینه چندانی ندارد اما می تواند در حفظ کیفیت این دستگاه کمک شایانی کند. تعهد به سرویس اسپلیت در دوره‌های مشخص و سیکل‌های معین سبب می‌گردد تا ضمن پیشگیری از برخی خرابی‌های این دستگاه، میزان مصرف انرژی برق توسط این دستگاه‌ها به حداقل میزان ممکن برسد.

برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان واحد تعمیر و سرویس اسپلیت توشیبا عبارت است از:

 • لوله‌کشی توکار جهت نصب اسپلیت توشیبا
 • تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)
 • تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی)
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمام قطعات کولر گازی (اینورتر ومعمولی) توشیبا
 • تعمیر کولر گازی اینورتر توشیبا
 • تعمیر کولر گازی کم مصرف توشیبا
 • سرویس سالیانه اسپلیت و کولر گازی
 • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
 • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
 • نصب کولر گازی و سرویس اسپلیت توشیبا
 • جابجایی کولر اسپلیت
 • تعمیر برد اسپلیت معمولی و اسپلیت اینورتر
 • نشت‌یابی و شارژ گاز اسپلیت توشیبا
 • سرویس و تعمیر اسپلیت توشیبا
 • تعمیر کولر گازی اینورتر توشیبا
 • شارژ گاز اسپلیت توشیبا
 • جابه‌جایی اسپلیت
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب اسپلیت توشیبا
 • تعمیر و تعویض برد اسپلیت توشیبا
 • تعمیر و تعویض کمپرسور اسپلیت توشیبا
 • تعمیرات تخصصی کولر گازی توشیبا

شارژ گاز اسپلیت توشیبا

یکی از اقدامات مرتبط با سرویس اسپلیت توشیبا، شارژ گاز آن است. برای بسیاری از دارندگان این دستگاه، معمولاً این پرسش ایجاد می شود که چگونه می توان زمان شارژ اسپلیت توشیبا را تشخیص داد. به طور کلی در صورت وجود یکی از نشانه های درج شده در بخش زیر و یا چند مورد از آنها، دارنده دستگاه می تواند جهت شارژ گاز اسپلیت توشیبا اقدام نماید.

نشانه هایی که با مشاهده آنها می توان جهت شارژ اسپلیت توشیبا اقدام نمود عبارتند از: یک آنکه کولر گازی اسپلیت به تازگی تهیه و نصب شده است. دوم آنکه سیستم کولر گازی اسپلیت به هر دلیل، فاقد گاز است. سوم آنکه بخش عمده ای از گاز موجود در اسپلیت مصرف شده است.

اما علائمی که در صورت نبود گاز در این دستگاه، نمایان می شوند عبارتند از: عدم سرمادهی کافی در محیط نصب‌شده، یخ زدن با برفک زدن فین‌های اوپراتور در حالت سرمایش کولر ( با بروز این اشکال بهتر است هر چه سریع تر دستگاه را خاموش کنید) و در نهایت یخ زدن لوله رفت یا همان لوله نازک کندانسور. شما کاربران گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و خدمات مرتبط با سرویس اسپلیت توشیبا را در اسرع وقت دریافت نمایید.

لینک های مفید

تعمیرات اسپلیت توشیبا

تعمیرات اسپلیت توشیبا یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات توشیبا است که توسط کارشناسان این حوزه، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و نیز سازگارترین شیوه های تعمیر انجام می پذیرد. کارشناسان ما با بروز هر گونه اختلال در این دستگاه در کنار شما خواهند بود و تا زمان رفع کلیه اشکالات پیش آمده به کار خود ادامه خواهند داد.

آنچه که شما در پایان کار تحویل خواهید گرفت دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است که تمامی اشکالات آن رفع شده و کیفیت نخستین خویش را بازیافته است. کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا در طول سالهای اخیر موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با تعمیرِات و سرویس اسپلیت توشیبا گشته اند که این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ طراحی، فروش و اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم تهویه مطبوع و اسپلیت می ‌باشد.

نمایندگی توشیبا و واحدهای تعمیرات توشیبا

نمایندگی توشیبا در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر کمپانی توشیبا – در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد – توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، رضایت بیش از پیش کاربران توشیبا را کسب نماید. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی توشیبا در ایران تخصصی ترین خدمات مرتبط با هریک از دستگاه های توشیبا را دریافت دارید.

حوزه‌ی فعالیت نمایندگی توشیبا در ایران فروش و به ویژه تعمیر تولیدات توشیبا نظیر موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مادر برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… است. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا در ایران توسط برترین کارشناسان و مهندسان کشور و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه انجام می پذیرد. واحدهای تعمیرات توشیبا در بخش زیر معرفی می گردند.

Rate this post