جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چرا کاغذ در دستگاه کپی چروک می شود؟

مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی می تواند دلایل متعددی داشته باشد. چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی زمانی دردسرساز می شود که تداوم بیابد. علل پیدایش معضل کاغذهای چروک و مچاله در چاپگرها به دو دسته ی جزیی و فنی تقسیم می شوند. دلایل جزیی با اعمال راهکارهای ساده ای برطرف می گردند. اما گاهی نیز تعمیرات تخصصی دستگاه کپی نیازی غیر قابل چشم پوشی است. به هر حال مشکل هر چه که باشد در نمایندگی رسمی توشیبا قابل حل است. خدمات وسرویس های ویژه ی این مجموعه با صرف مدت زمان کوتاهی تحت نظر کارشناسان مجرب انجام می شود. بررسی کلیه ی جوانب پیدایش مشکل چروکی کاغذ در دستگاه کپی توشیبا و راهکارهای کاربردی آن را در ادامه مطالعه نمایید.

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

دلایل اصلی چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی توشیبا

یکی از اصلی ترین دلایل پیدایش مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی توشیبا، مرتبط با ساختار کاغذ می شود. رطوبت بیش از حد کاغذ و در عین حال خشکی و شکنندگی آن می تواند مسبب مچاله شدن برگه های چاپ شده ی ماشین کپی باشد. در واقع گرمای زیاد داخل دستگاه کپی با ساختار بی کیفیت کاغذ برخورد داشته و با انجام فرآیند تبخیر، کاغذ را مچاله می کند.

البته فرسودگی قطعات سخت افزاری دستگاه کپی نیز باعث شکل گیری معضل چروکی کاغذ هستند. امکان دارد خرابی غلتک های پیکاپ رولر، اختلالات درام کارتریج و یا چسبناک شدن رولرها برگه های چروک خورده ای را از دستگاه خارج سازند. چنین اختلالاتی باید توسط تکنسین های مجرب حوزه ی تعمیرات فتوکپی توشیبا تعمیر شوند.

راهکارهای مقابله با معضل مچاله شدن برگه در دستگاه فتوکپی

همان طور که گفته شد استاندارد نبودن ساختار کاغذهای مصرفی باعث ایجاد مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی می شود. بنابراین اولین راه مقابله با این مشکل بررسی کیفیت کاغذ، ضخامت و سایز انتخاب شده ی آن است. اما به هنگام رویارویی با معضل چروک خوردگی کاغذهای چاپ شده باید از اصرار به ادامه ی فعالیت دستگاه بپرهیزید. اگر مشکل ریشه در خرابی های سخت افزاری دستگاه داشته باشد با تداوم استفاده از چاپگر موجب افزایش سطح خرابی و سرایت آن به دیگر قطعات ماشین کپی می شوید. برای اطمینان از کیفیت برگه های مصرفی بهتر است اقدام به تعویض کاغذها تهیه کنید و سپس تنها با چاپ یک برگه کارایی دستگاه را بررسی کنید. تعمیر کاغذکش دستگاه کپی هم یکی از راه حل های موثر برای رفع مشکل چروک شدن برگه است.

تعمیرات تخصصی جهت رفع مشکل چروک شدن کاغذها در دستگاه کپی

نمایندگی رسمی توشیبا مجموعه ای تخصصی است که با اعزام کارشناسان خود به درب منزل یا محل کارتان شما را در رفع مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی یاری می کند. به هنگام مواجه شدن با این مشکل و اطمینان از سلامت کاغذهای مصرفی با همکاران ما در واحد پشتیبانی نمایندگی فتوکپی toshiba تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس تعمیر در محل ثبت نمایید.

کارشناسان اعزامی با بررسی و انجام مراحل عیب یابی ریزبینانه هر یک اجزای سخت افزاری چاپگر مربوطه را تعمیر می نمایند. خاطر نشان می نماییم که استفاده از تجهیزات فنی مدرن و قطعات جانبی اورجینال فرآیند بازیابی سیستم معیوب را در سطح کیفی بی نظیری ممکن ساخته و درصد پیدایش دوباره ی مشکل را به صفر می رساند.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید: ارور های دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی رسمی توشیبا

نمایندگی رسمی toshiba مرکز مجازی در راستای ارائه ی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات توشیبا است. این نمایندگی با توجه به پارامترهای اصولی و استاندارد به فعالیت پرداخته و کلیه ی خدمات قابل ارائه ی خود را به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می دارد. لازم به ذکر است که سرویس های تخصصی نمایندگی توشیبا دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و انواع تولیدات این برند با سابقه از جمله تبلت، لپ تاپ، مانیتور، تجهیزات اداری و تلویزیون این برند را در برمی گیرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید