جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چرا کولر گازی صدا می دهد؟

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که کولر گازی مورد استفاده تان صداهای گوش خراشی تولید کند؟ احتمال دارد این مشکل در حدی شدت داشته باشد که حتی همسایه هایتان نیز از آن شکایت کنند. به هر حال چنین اختلالی با شدت کم یا زیاد ممکن است در هر نوع کولری نمایان شود. کولر گازی های توشیبا نیز از این قاعده مستثنی نیستند. فراموش نکنید که بی توجهی به مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا دردسرهای فراوانی را به دنبال دارد. اگر می خواهید بدانید چگونه باید با صدای ناهنجار کولر گازی توشیبا مبارزه کرد، ادامه ی این مقاله را از دست ندهید.

صدا دادن کولر گازی توشیبا

دلیل اصلی صدا دادن کولر گازی توشیبا

اصلی ترین دلیلی که باعث صدا دادن کولر گازی توشیبا یا هر برند دیگری می شود، عدم سرویس به موقع اجزای درون کولر است. سرویس های دوره ای اهمیت بالایی داشته و باید مرتبا انجام شوند. برای دریافت این سرویس ها کافی است با نمایندگی رسمی توشیبا تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پیشنهاد می کنیم با انجام منظم سرویس های دوره ای از ظهور مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا جلوگیری کنید. البته اختلالات فنی دیگری چون نصب نامناسب پنل داخلی، از کار افتادگی موتور بلوور، خرابی بوشن، تاب پیدا کردن شفت موتور پروانه داخلی و شکستگی پایه ها و پره های بلوور نیز به تولید صدای غیرعادی کولر گازی توشیبا ختم می شوند. در هر حال مشکل هر چه که باشد در نمایندگی رسمی توشیبا قابل حل است.

راهکارهای ابتدایی برای حل مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا

مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا دلایل ریز و درشت بسیاری دارد. برای رویارویی با این مشکل بهتر است ابتدا راهکارهای ساده و ابتدایی زیر را امتحان کنید. اما اگر چیز زیادی از ساختار فنی کولر گازی نمی دانید، توصیه می کنیم از دستکاری ناشیانه ی کولر بپرهیزید، آن را خاموش کنید و با همکاران ما در نمایندگی رسمی توشیبا تماس حاصل فرمایید.

بررسی پنل بیرونی کولر گازی

به عنوان ابتدایی ترین راهکار حل مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا باید پنل بیرونی یا کندانسور را چک کنید. احتمال گیر کردن جسمی خارجی در این بخش همواره وجود دارد. کولر را خاموش کنید و داخل کندانسور را بررسی کنید. اینکه پرنده ای در این قسمت بیرونی کولر لانه کرده شد، امری طبیعی است.

محکم کردن پایه های کندانسور

اگر مهره ای در کندانسور لق شده باشد، مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا آغاز خواهد شد. آچارکشی این مهره ها می تواند برای کاربر عادی مقداری دشوار باشد. اگر با نحوه ی صحیح محکم کردن پایه های کندانسور آشنا نمی باشید، آن را به دست تکنسین مراکز تعمیراتی بسپارید. این کار باید با دقت و ظرافت بالایی انجام شود.

بررسی تراز بودن کولرگازی

مسئله ی جزیی دیگری که به صدا دادن کولر گازی توشیبا منتهی می شود، تراز نبودن بدنه ی آن است. دقت کنید که دو طرف کولر در یک خط صاف باشند. گاهی تشخیص این حالت کمی سخت می شود و تنها از عهده ی یک تعمیرکار حرفه ای بر می آید.

بررسی وضعیت قاب جلویی کولر گازی

اگر قاب جلویی کولر گازی باز باشد؛ با مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا رو به رو می شوید. این صدا معمولا چندان زیاد نیست، اما به هر حال به گوش می رسد. به سادگی درب مربوطه را ببندید و مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا را برطرف نمایید.

هزینه ی تعمیر صدای ناهنجار کولر گازی توشیبا

میزان هزینه ای که برای رفع مشکل صدا دادن کولر گازی توشیبا باید پرداخت شود، بسیار متغیر است. اگر با یک سرویس دهی و پاکسازی درونی سیستم، صدای ناهنجار کولر گازی توشیبا از میان برود، مسلما هزینه ی کمی در انتظار شماست. اما زمانی که اختلال موجود در کولر گازی قطعات مهمی چون فن را گرفتار کرده باشد، تعمیرات تخصصی شده و هزینه های ترمیم و بازیابی افزایش می یابد. جای نگرانی نیست. نمایندگی رسمی توشیبا کلیه ی خدمات و سرویس های تخصصی خود را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می نماید. لازم به ذکر است که تمامی مراحل تعمیراتی در این مجموعه دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز می باشند.

نمایندگی کولر گازی توشیبا

نمایندگی کولر گازی توشیبا، مرکز مجازی برای ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش کولر گازی های توشیبا است. این نمایندگی ضمن فروش کولرگازی های جدید و قدیم برند محبوب توشیبا؛ به تعمیر کلیه ی ایرادات ساختاری این تجهیزات می پردازد. خاطرنشان می نماییم که تمامی امور تعمیراتی نمایندگی کولر گازی توشیبا براساس پارامترهای استاندارد شکل می گیرند. ارائه ی گارانتی های مدت دار نیز از دیگر اولویت های نمایندگی کولر گازی توشیبا است که در راستای کسب اعتماد هرچه بیشتر کاربران عرضه می شود.

Rate this post