جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000

کاربران پروژکتور توشیبا TLP-X3000 می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال در عملکرد این دستگاه با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر پروژکتور توشیبا تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. کارشناسان تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 بلافاصله پس از تماس، در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت بهبود عملکرد دستگاه را بر روی آن پیاده می‌سازند.

نمایندگی تعمیرات پروژکتور توشیبا با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری انواع پروژکتور Toshiba را با قطعات اورجینال و مناسب‌ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد. کاربران این محصولات می توانند صرف نظر از مدل پروژکتور خویش به نمایندگی تعمیرات پروژکتور توشیبا مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. در بخش‌های آتی برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر پروژکتور توشیبا TLP-X3000 شرح داده خواهد شد.

5/5(1 امتیاز)
تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000

با تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 آشنا شوید

تعمیر مشکل روشن نشدن پروژکتور توشیبا TLP-X3000

در صورتی که مشکل پروژکتور روشن نشدن آن باشد تعمیرکار پروژکتور توشیبا TLP-X3000 مواردی چون کابل برق، چراغ پاور، لامبلاست، لامپ پروژکتور و در نهایت سوییچ را بررسی خواهد کرد. برای این کار ابتدا کابل برق چک می‌گردد تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود. در صورت سالم بودن کابل، چراغ پاور – ON/OFF – دستگاه بررسی می‌گردد. در صورت خاموش بودن چراغ این احتمال وجود دارد که پاور دچار آسیب شده باشد. در صورتی که چراغ پاور روشن باشد اما با روشن کردن کلید دستگاه روشن نمی شود، این احتمال وجود دارد که قسمت لامبلاست، لامپ یا یکی از سوئیچ ها دچار آسیب شده باشد. تمامی این موارد می‌بایست توسط کارشناس تعمیر پروژکتور توشیبا TLP-X3000 بررسی شده و در صورت نیاز تعویض یا تعمیر گردند.

قطع شدن تصویر پروژکتور پس از روشن شدن پروژکتور

یکی دیگر از مشکلات مشاهده شده در این مدل پروژکتور، قطع شدن تصویر پس از روشن شدن پروژکتور است. برای رفع این اشکال و تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 می‌توانید راهکارهای ارائه شده در این بخش را امتحان کنید. (در صورت تداوم اشکال پیش آمده با مرکز تعمیرات پروژکتور توشیبا مراجعه نمایید). در صورتی که پروژکتور تصویر را برای لحظه‌ای نشان داده و بعد از ارتباط آن را قطع می‌کند احتمالا نیاز به ایجاد تغییر در اندازه تصویر پروژکتوراست.

برای این کار در ویندوز‌های 7 و ویستا می‌بایست بر روی دسکتاپ کلید راست کرده و مراحلpersonalize ← display ← change display settings  ←resolution را دنبال کنید و عدد موجود را به  768 * 1024 تبدیل کنید. در ویندوز xp می‌بایست بر روی دسکتاپ کلید راست کرده و با طی مراحل properties  ←  display  ←  resolution ، عدد موجود را به 768 * 1024 تبدیل کنید.

خرابی لامپ پروژکتور توشیبا TLP-X3000

یکی دیگر از خرابی‌های نسبتاً رایج در این مدل پروژکتور و البته سایر پروژکتورهای موجود، مشکل خرابی لامپ است. در صورت خرابی لامپ نیاز است تا این قطعه در اسرع وقت با یک نمونه نو تعویض گردد. (بی‌توجهی به این مسئله خرابی‌های پروژکتور را دو چندان خواهد ساخت). خوشبختانه تعویض لامپ پروژکتور کار چندان دشواری نیست و توسط خود کاربر نیز قابل انجام است.

با این وجود به کاربرانی که آشنایی چندانی با ساختار پروژکتور ندارند، توصیه می‌شود خدمات مرتبط با این بخش را به کارشناسان تعمیرات پروژکتور بسپارند. کاربران این مدل از پروژکتور توشیبا می‌توانند برای دریافت خدمات مرتبط با تعویض لامپ پروژکتور خود با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 تماس بگیرند. (نکته: عمر مفید لامپ پروژکتور –در صورت اورجینال بودن، معمولاً بین 1500 تا 3000 ساعت است).

تعمیر فن پروژکتور توشیبا TLP-X3000

فن پروژکتور ممکن است در طولانی مدت، به دلیل انباشت گردوغبار دچار خرابی شده و از کار بیفتد. در چنین وضعیتی، دمای پروژکتور طی مدتی کوتاه، بالا رفته و پروژکتور پس از چند دقیقه خاموش می شود. از آنجا که گرمای تولید شده توسط قطعات پروژکتور، -به ویژه لامپ پروژکتور- بالاست، فن پروژکتور نقش مهمی در افزایش و تداوم عمر مفید این دستگاه دارد. این قطعه، با تهویه هوای درون دستگاه و تعویض هوای گرم با سرد، دمای قطعات را به حد مطلوبی رسانده و امکان استهلاک و خرابی آنها را به حداقل میزان ممکن می‌رساند. توصیه می‌شود در صورت آگاه شدن از خرابی فن پروژکتور ریکو هر چه سریع‌تر جهت تعمیر و بهسازی عملکرد آن اقدام شود.

در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه می‌توانید به نمایندگی تعمیرات پروژکتور مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 در محل

اگر پروژکتور توشیبا شما دچار اشکال شده و نیازمند تعمیر است، اما به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیر پروژکتور را ندارید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را در محل دریافت نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کلیه تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 در محل انجام خواهد شد و دیگر نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نخواهد بود. البته باید توجه داشت که در ارتباط با برخی از خدمات به دلیل زمان‌بر بودن و نیاز به تجهیزات خاص داشتن، امکان ارائه خدمات تعمیرات پروژکتور توشیبا TLP-X3000 در محل وجود ندارد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات توشیبا مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی پروژکتور توشیبا

مدیریت نمایندگی پروژکتور توشیبا به دلیل اطمینان از مهارت و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این سازمان را چه در بخش فروش توشیبا و چه در بخش تعمیرات توشیبا گارانتی و ضمانت نموده است. نمایندگی پروژکتور توشیبا با پیاده‌سازی استانداردهای جهانی در تلاش است تا سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشد و روز به روز بر کیفیت خدمات خویش بیافزاید. کادر فنی و مهندسی نمایندگی توشیبا در تلاش است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز هرچه بیشتر به ضوابط و استانداردهای جهانی نزدیک‌تر شوند.

تماس با نمایندگی توشیبا »