جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر lcd توشیبا

پیش از آشنایی با مرکز تخصصی تعمیر lcd توشیبا و سرویس های ارائه شده در آن بهتر است نگاهی گذرا به ساختار تلویزیون های LCD و تکنولوژی بکار رفته در آنها داشته باشیم. تلویزیون‌های lcd یا همانLiquid Crystal Display به واقع یک نمایشگر نوری است که ساخت آن بر پایه خصوصیات نوری کریستال مایع در ولتاژهای مختلف صورت گرفته است.

کریستال مایع بکار رفته در نمایشگرهای lcd حالتی از ماده با خصوصیات دوگانه جامد و مایع است که میان صفحات شیشه​ای پلاریزه شده قرار می​گیرد و نور را با توجه ولتاژی که به آن وارد می شود، از خود عبور می دهد. کریستال مایع به کار رفته در بین سطوح تلویزیون LCD سمی است. از این رو قویاً توصیه می شود در صورت تماس دست با این مایع (در صورت شکستگی lcd یا در موقعیت های دیگر) بلافاصله دست های خود را با آب سرد و صابون شستشو دهید.

در هر حال اگر شما کاربران گرامی نیز دارنده یکی از تلویزیون های lcd توشیبا هستید با بروز هر گونه اختلال و خرابی در عملکرد این دستگاه می توانید به مرکز تعمیرات lcd توشیبا مراجعه کرده و سرویس های تخصصی مربوطه را دریافت نمایید.

تعمیر lcd توشیبا

مرکز تخصصی تعمیرات lcd توشیبا

قویاً توصیه می شود که با بروز اختلال در پنل های تلویزیون lcd خویش، جهت تعمیر و بهسازی آنها صرفاً به مراکز استاندارد در حوزه تعمیرات lcd توشیبا مراجعه نمایید. در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که نه تنها اشکال پیش آمده در دستگاه رفع نشود، بلکه با وجود صرف هزینه بسیار، در نهایت، شاهد بروز اشکالاتی دوچندان در تلویزیون باشیم.

نکته دیگر آنکه، غالب اشکالات پیش آمده در پنل های تلویزیون lcd توشیبا– جز در مواردی خاص نظیر شکستگی و …- قابل تعمیر هستند و اصلاح آنها هزینه‌ای چندانی به صاحب دستگاه تحمیل نمی کند. البته تجربه تعمیرکار، طی صحیح فرآیند عیب یابی و استفاده از تجهیزات تخصصی این کار، در نتیجه نهایی تعمیرات lcd توشیبا بسیار موثر خواهد بود.

مرکز تعمیر تلویزیون توشیبا، یکی از مراکز پیشرو و موفق در ارائه سرویس های تخصصی بهسازی، بازیابی و تعمیرات تلویزیون توشیبا است که در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه برترین سطح کیفی خدمات در این حوزه ها، بدل به انتخاب نخست کاربران این دستگاه ها گشته است.

برای آشنایی با خدمات تعمیر ال ای دی توشیبا کلیک کنید.

تعمیر تلویزیون lcd توشیبا در محل

تعمیرکاران اعزام شده جهت تعمیرات lcd توشیبا در محل، گروهی از مجرب‌ ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ ای از پیشرفته‌ ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون توشیبا و تعمیر آن می‌باشند. بنابراین در صورتی که تلویزیون شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس تعمیرات lcd توشیبا در محل است.

جهت استفاده از سرویس تلویزیون توشیبا در محل کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت مرکزی نمایندگی توشیبا با ما تماس بگیرید. کارشناسان « تعمیر تلویزیون lcd توشیبا در محل» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت را آغاز می‌کنند.

کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن اقدام نماید. آرشیو قطعات جانبی، با توجه به مدل ذکر شده از مشتری، مجموعه‌ای از قطعات اصلی و اورجینال همان مدل از تلویزیون توشیبا است.

تعویض و تعمیر پنل LCD توشیبا

تعویض LCD توشیبا زمانی اتفاق می افتد که اشکال پیش آمده در دستگاه قابل رفع نباشد. به عنوان مثال ضربه خوردن lcd و شکسته شدن آن –هرچند بخشی کوچک- از آن دست اشکالاتی است که امکان تعمیر lcd توشیبا را منتفی می سازد. در چنین شرایطی تنها گزینه پیش رو جهت بازیابی کیفیت تلویزیون و عملکرد آن، تعویض تمام و کمال lcd و پنل تلویزیون است.

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون توشیبا در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل lcd تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به مرکز تعمیرات lcd تلویزیون توشیبا مراجعه کرده و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازید.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات lcd توشیبا در گام نخست اقدام به بررسی دستگاه جهت تشخیص علت خرابی و اشکال پیش آمده می‌نمایند و در مرحله بعد بسته به نوع ایراد اقدام به تعویض و یا سرویس های مرتبط با تعمیرات تلویزیون توشیبا می کنند.

سرویس های تخصصی تعمیرات lcd توشیبا

اشکالاتی که در پنل تلویزیون های lcd توشیبا ایجاد می شود بسیار گسترده است. شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)، خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … بخشی از اشکالاتی است که در این پنل ها ایجاد می شوند و تعویض یا تعمیر تلویزیون توشیبا را ضروری می سازد.

ساختار تلویزیون توشیبا، سری های lcd در بخش بک لایت شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین ۱۰ تا ۱۸ متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. در تلویزیونهای lcd توشیبا، معمولاً نور تولید شده توسط بک لایت پس از مدتی –مثلاً نیم ساعت پس از کار کردن تلویزیون- قطع می گردد.

قطعی نور بک لایت در واقع به دلیل فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور اتفاق می افتد. بدین معنا که با نیمه خراب شدن تعدادی از لامپهای فلورسنت و گرم شدن آنها مدارات پروتکتور فعال شده و جهت حفاظت از دستگاه ولتاژ این بخش را قطع می کنند. در صورت بروز این اشکال می توانید به مرکز تعمیرات lcd توشیبا مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مربوطه را دریافت نمایید.

تعمیرات تلویزیون توشیبا

خدمات مرتبط با تعمیرات lcd توشیبا، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به تعمیرگاه مرکزی توشیبا و تحویل پنل معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون توشیبا است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می شود.

شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر در محل تلویزیون توشیبا» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است. تعمیر تلویزیون توشیبا در محل می تواند بهترین سرویس انتخابی برای کاربرانی باشد که به هر دلیل تلویزیون آنها دچار اختلال و خرابی گشته است لیکن امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. تبدیل این گزینه به بهترین انتخاب برای این دسته از کاربران، از آن روست که در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و تعمیرکاران تلویزیون، خود، در محلِ مورد نظرِ مشتری حضور می یابند.

تعمیر ال سی دی توشیبا

تعمیرات توشیبا

تعمیر محصولات توشیبا در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بسیاری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیر به اثبات رسیده است. کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا با بررسی تعداد بی‌شماری از دستگاه‌های توشیبا و تدوین اشکالات شایع در آن‌ها، سازگارترین متدهای تعمیر و ترمیم را شناسایی کرده و در فرآیندهای تعمیرات توشیبا به‌کار بسته‌‌اند.

شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر تخصصی دستگاه‌های توشیبا قلمداد می‌گردد زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و ناکارآمد دستگاه است. چناچه واحد تعمیرات lcd توشیبا در بخش فوق معرفی گشت، سایر واحدهای تعمیرات توشیبا در بخش زیر معرفی گشته اند.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا با تجهیز کارشناسان خویش به امکاناتِ پیشرفتۀ فروش و تعمیر توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در این دو حوزه مطرح سازد. نمایندگی توشیبا در بخش «فروش» عرضه‌کنندۀ تمامی تولیدات کمپانی توشیبا و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات توشیبا است.

خدمات ارائه شده در این مرکز، محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی توشیبا را در برمی‌گیرد؛ خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، فتوکپی، پرینتر، تلفن همراه، هارددیسک، تلویزیون و … هستند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید